Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-ik heti UH-on, ha a baba...

12-ik heti UH-on, ha a baba úgy fekszik, meg lehet már tudni a nemét?

Figyelt kérdés
Ráadásul még "csak" 11+5 leszek akkor.
2011. dec. 9. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha épp széttárja a lábait akkor igen. :) Amúgy általában a 18. hetin szopkták fixre mondani. Bár ez is van, hogy kétesélyes, mert barátnőmnél az első 2 uh-n fixen lánynak mondták, az utolsó kettőn meg "inkább fiú lesz az". Kisfiú lett végül.
2011. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

meg 50-50%-ra


így akinek akkor jót mondtak az benne volt az 50%-ban.

2011. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, legalábbis biztosra tuti nem.
2011. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ami kell hozzá:

jó doki

jó gép

nagy-nagy szerencse:)

Nekem lányt tippeltek a 12 hetesen (11+6 voltam)

Az Istenhegyin csinálták, azóta a párom nem hajlandó fiúnéven gondolkodni :)

Remélem, dec. 30-án meg tudják biztosra mondani.

2011. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4D-sen voltunk tegnap, most vagyunk a 14. héten. Talán sejthető volt valami, de biztosra nem tudták megmondani. Hagyományos UH-n szerintem nem igazán látják ilyenkor(12.héten), nálunk egyik babánál sem látták, gyorsan is mozogtak. Azt mondják ha van ott valami látható "kiálló rész" akkor valószínűleg fiú, ha nincs akkor meg vagy fiú, vagy lány
2011. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 13. héten voltam és kérdeztem a dokit. Azt mondja, ilyenkor annyira fejletlenek még a nemi szervek, hogy nem tudják megmondani, majd a 14. hét után.
2011. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy még jó minőségű 4D uh-val is csak a 16. hét körül lehet megállapítani, azt is csak 70%-os biztonsággal. 18. héten már tutira mondták, kétszer már be is jött, kíváncsi leszek a harmadikra.

Amúgy tegnap voltam 12 hetes uh-n, állítólag nagyon jó a gép és a kismanó szépen szét is rakta a kis lábait, de a doki azt mondta, ő inkább nem tippelne még.

2011. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez még marha korai sztem. De lehet tesztet csinálni. Kisfiú, vagy kislány-e. Én 16 hé előtt tesztet csináltam 16 hetesen csak 4D-n láttuk tutira.
2011. dec. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Milyen tesztet, hol lehet olyat venni?

Köszi a válaszokat, akkor nem élem bele magam.

2011. dec. 10. 10:50
 10/12 anonim ***** válasza:
tesztes vagyok küldtem prvit.
2011. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!