Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raf Pol babakocsiról vélemények?

Raf Pol babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az van már 2 éve. Semmi baja nincs, csak koszolódik. Tisztítani pedig minden babakocsit kell vagy legalább is illik. Most fog megszületni a tesó, szerintem még 3-4 bébit simán kibír. Télen a hóban viszont nagyon jó tologatni. Nem akad el sehol. Én nagyon megvagyok elégedve vele. Szívesen ajánlom!
2011. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Kunert volt,szinte ugyan az mint a Raf Pol.Én imádtam.Strapabíró,a nagy kerekei miatt könnyen lehet hóban is tolni.Mi is eltettük a kis tesónak.
2011. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez van, imádjuk! Kertes házba és rossz utakra főleg! :) Mindjárt fél éves a lánykám, nemsokára kinövi a mózest, kíváncsi vagyok a sportra! A hordozó is csúcs...jó nagy. :))

2011. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban (ezért ne pontozzatok le, kérlek).

Tulajdonképpen attól függ, hogy milyen környezetben laksz. Én nagyvárosban lakom, ezért gyorsan lepasszoltam 2 hónap után, mert egy kín volt vele tömeg közlekedni. Baromira nehéz (15 kiló körüli), és ahogy egy előttem író anyuka írta, nagyon koszolódik (így ha veszel, csak sötétebb színekben gondolkozz).

Egy barátnőmnek is ilyen van, ő is megbánta. Most 2 éves a kocsi, jön a kistesó, de rohadt nehéz hozzá alkatrészt találni (a garancia lengyel).

Persze ha falon laksz, kertes házban, télen, hóba tökéletes lesz. De túl sokat ne várj tőle.

Tolni is iszonyat nehéz. Boltba menni meg kész rémálom volt. Alig tudtam vele megfordulni.

Szerintem nem éri meg a pénzt.

Autána egy Peg Pérego-t vettem használtan, garanciásan, de nagyon szép állapotban a vaterán (teljes szettet).

2011. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyönyörűséges ***** válasza:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy én egy Kinget vennék és szerintetek lehet ülteni benne a babát?

[link]


Köszönöm a választ!!

2012. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!