Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama Csongrádról?...

Van itt kismama Csongrádról? Ki az orvosotok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, nem csongrádi vagyok, de a dokim az. Dr Józsa Géza. Szentesi kh-ban dolgozik, de rendelése csongrádon is van. Mert ott lakik. Csak jót tudok róla mondani. A kislányomat nála szültem, és tegnap teszteltem +t, őt is nála fogom.
2011. dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Tudom itt ketten vannak (Dr Hörömpöli és Dr Józsa), de egyiket sem ismerem, nemrég költöztünk ide. Van ultrahangja csongrádi rendelőben? Vagy át kell járni szentesre? Alapos orvos?

Gratulálok a pozitív teszthez!!! :-)

2011. dec. 10. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Hörömpölit nem ismerem, Józsa alapos, de azt nem tudom, hogy van-e uh-ja Csongrádon, de ha gondolod, megadom a számát, és meg tudod kérdezni tőle. Amúgy én 2010. nyarán szültem nála, akkor a csongrádi magánrendelése 3000 Ft volt, a kh-ban nem kért semmit. Alapos, kedves.

A szülésemnél ügyelete telt le éppen, amikor beestem. Ásítva közölte, hogy akkor szülünk? Aranyos volt. Ott volt, bíztatott, szépen beszélt, pedig elég hisztis p..a voltam. Nem fért ki a kislányom, mert az itthoni sztk-s doki előző nap 3250-nek mérte, és kiderült, hogy 3870 g volt, úgy, hogy én szinte nem tágultam semmit se csontügyileg, se amúgy. Még a tágításnál is elnézést kért, a varrásnál is. Utána bejött a szobába, amikor már kivittek, naponta bejött, minden nap!, hogy hogy vagyunk, szopizik-e a bébi, ja, és abszolút nem pénzéhes. Nem kér semmit, úgy kell hajkurászni, hogy oda tudjam adni a pénzt. Szülésnél úgy álltunk, hogy elég keveset tudtunk adni, féltem, hogy a 6 hetes kontrollon szúrós szemmel fog nézni, de ugyanolyan kedves volt, és azt mondta, hogy higgyem el, neki sokkal többet jelent, ha újra hozzá megyek szülni, és elviszem a kh jó hírét másoknak. Azóta 4 elégedett barátnőm szült már nála. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.

2011. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kimerítő választ, örültem neki. Én 2009-ben szültem, 9000 ftot fizettem a magándokimnak Szegeden.Tény, neki ultrahang gépe is volt, így nem kellett rohangálni. Most, hogy ide költöztünk, jó lenne helyi orvos. Meg nem bánnám, ha olcsóbb lenne. Most is fontos lenne, ha gyorsan időpontra tudnék menni, mert nincs senkim itt, így arra az időre fizetnem kell gyerekfelügyelőt. Még nem tudom kit válasszak. De jó lenne helyi. Szentesi vagy egyébként?
2011. dec. 12. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, Békés megyei vagyok. Utánakérdeztem, nincs uh-ja csongrádon, csak szentesen. De uh-ra igazából csak pár alkalommal kell bemenni a kh-ba. 12, 19, 28, 32, 36. hét. Nem tudom, te hol jársz a terhességben.
2011. dec. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!