Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben melyik nőgyógyászt...

Győrben melyik nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok,és magán rendelésre szeretnék menni.kisfiamat Nagy Zoltánnál szültem,de vele nem voltam a szülésnél megelégedve.Tudnátok ajánlani valakit?
2011. dec. 10. 14:00
1 2
 1/11 Jubilee ***** válasza:
Mindkettő gyerekemet Dr. Csollány Jenőnél szültem. Vele én maximálisan elégedett voltam, vagyok.
2011. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak olyat tudnék mondani, akit ne válassz! De olyat kapásból kettőt is! Akivel meg voltam elégedve, bár nem magánrendelésen, csak sima rendelésen, az Mika Péter, és a Horváth Zoltán! Ha érdekel, hogy melyik az a kettő, amelyiket nem ajánlom, megírhatom privátban, és azt is, hogy miért nem!
2011. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én dokim Dr Kelemen Szilárd...bár még nem szültem nála, mert az első babánkat várjuk, de én nagyon meg vagyok elégedve vele. Alapos, türelmes és emberi nyelven elmagyarázza a dolgokat. Eddig minden kérdésemre érthető magyarázatot kaptam, ez nekem sokat jelent.
2011. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia én mindkét babámat dr Dúcz Renénél szültem két helyen is van magánrendelése, csanakon és a Lietzen Mayer uti rendelőben győrben. Ő mondjuk nem az az idegeskedő típus nem császárpárti, ha lehet nem erőlteti. Csendes nem túl szószátyár típus, de nekem ez volt a jó mert nem szeretem ha paráztat egy orvos. Ha nyáron szülsz akkor viszont nem biztos hogy jó mert akkor több hétre szokott szabira menni. Ja és nincs nála ultrahang, de legalább ezért nem kell pluszban fizetni neki, szerintem felesleges is minden alkalommal.

Van még egy nagyon rendes fiatal( és nagyon jóképű:)) doki is akihez volt szerencsém mikor a dokim szabin volt ő Fekete Zoltán sajna a magánrendelését nem tudom, nagyon kellemes benyomást keltett.

2011. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

itt pedig megtalálod a dokikat és az elérhetőségeiket


[link]

2011. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
15:59 kérlek írd meg,hogy kiket ne válasszak,mert az is nagyon sok segítséget jelenthet.Hát akiket leírtatok,csak a Kelemennel volt szerencsém egyszer ügyeleten,de azon kívül egyiket sem ismerem.Fekete-doktorról hallottam már jókat.Várom a többiek válaszát is még.
2011. dec. 10. 18:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Mika Pétert ajánlom, kedves, türelmes, mindent elmagyaráz , minden kérdésre van ideje, sose rohan, csak amikor kell:))
2011. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Jubilee ***** válasza:
Fekete Zoltán volt az ügyeletes, amikor az első gyermekem szültem. Megvizsgált ő is, de nekem akkor nagyon unszimpatikus volt. Már tolófájásom volt, amikor megnézett és a kérdésére, hogy milyen gyakran fáj, azt mondtam, hogy állandóan. Nagyon bunkó stílusban közölte, hogy olyan nincs, hogy folyamatosan fáj...Rám ő ezzel nem gyakorolt pozitív hatást!
2011. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dr. Horváth Zoltán
2011. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor Mika Péter és Horváth Zoltán dr. maradt azt hiszem...

A sógornőm Likár Zsolt dr. szült,róla vki tud valamit?

2011. dec. 11. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!