Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességemnél nagyon...

Első terhességemnél nagyon sokat hánytam szinte ettem és ki is jött belőlem most 2, babát várom az elején volt hogy hánytam de most 18 dik hétben járok az első babám kisfiú volt így más is? Esetleg fiú vagy lány lett a második?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 09:39
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs kimaradt hogy most kb 1 hónapja nem hánytam
2011. dec. 11. 09:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet ebből egyértelműen kikövetkeztetni. Nekem a lányommal való terhességem volt hányós, a fiammal semmi bajom nem volt. A tesómnak három gyereke van, két fiú és egy lány. Neki minden terhessége ebből a szempontból egyforma volt, ezért nem is nagyon akarta elhinni, hogy a harmadik gyerek lány.
2011. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, tudod minden terhesség más.

2 lányom van az elsővel 8-11 hét között voltam nagyon rosszul utána semmi, a 2-al 18 hetesen is hánytam. Akkor én is azt hittem fiú lesz, de a kicsi is lány :).

2011. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!