Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen úgy érzem mindjárt...

18 hetesen úgy érzem mindjárt szétszakad a bőr a hasamtól a mellemig 2 oldalt. Másnak is ilyen mikor nő a hasa?

Figyelt kérdés

néha már olyan, mint ha belülről is szét akarna szakadni. Sokszor pedig olyan, mint ha a hátamról húznák előre a bőrt!

A növéstől van szerintetek?


2009. máj. 16. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is szinte ez az egyik legkellemetlenebb tünetem.....csak nálam a pocakom "teteje"feszül,de olyan szinten,hogy ahogy te is írtad úgy érzem,szétszakad a bőröm..nagyon kellemetlen tud lenni

35 hetes

2009. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Hát igen, leég kellemetlen a "nem férek a bőrömbe" érzés. De a picurkáért megéri! :)

Sok boldogságot és könnyű szülést Neked!

2009. máj. 17. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3-4 napja pont ezt érzem. A gyomromtól lefele érzem ezt a feszülő, húzó érzést. Már arra gondoltam, hogy felhívom a dokimat, de látom más is van így. Én főleg akkor érzem amikor állok vagy megyek, ha fekszem nem érzem. 23 hetes kismama
2009. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez a feszülés...Amúgy szerintem normális, csak a bőrünk nem bírja a növekedéstől a feszülést. és szerintem ahogy nyomódnak felfelé a belső szervek az is elég kellemetlen.
2009. máj. 18. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!