Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szül ill. szült e valaki...

Szül ill. szült e valaki mostanában Dunaújvárosban? Érdekelnének a kórházi szokások! Mit kell vinni? Lehet e saját hálóinget használni? Minden érdekel ezzel kapcsolatban! Kinél tervezitek a szülést?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Én majd csak áprilisban megyek, ha minden igaz. Te mikorra vagy kiíva?

Sógornőm tavaly szült. Ami tuti kellett: hálóing, tisztálkodási szerek neki, papucs, törülköző. A babának: ruhapelenka, esetleg kis takaró, talán ruha és ruhát is azt adták rá, amit bevitt, kivéve az első nap. Azt nem tudom, hogy pelus kellett e, babaápolási dolgokat nem kellett vinnie.

2011. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Febr. 8-ra vagyok kiírva! És te kinél tervezed a szülést?
2011. dec. 14. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs fogadott orvosom, és úgy döntöttünk a párommal, hogy nem is szeretnénk dokit fogadni.Te?
2011. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dr. Baráth-hoz járok!
2011. dec. 15. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, de megköszönik, ha viszel be pelust és popsitörlőt.

A gyógyszertárban lehet venni (talán DM-ben, Rossmannban is) eldobható, papír wc ülőkét, na, azt vigyél.

Nyugodtan mászkálhatsz a saját ruhádban.

Én május végén szülök, jelenleg a Reiterhez járok (ő a háziorosom is, de nem dolgozik a kórházban) aztán a vége felé a Barna András dr. úrhoz szeretnék "átjelentkezni". Muszáj orvost fogadnom, mert tervezett császárom lesz. Nagyon jó dokik vannak Dújv-ban és igazából mindegy lenne, hogy ki császároz meg,csak van egy, akihez semmi pénzért nem mennék, így inkább fogadok dokit.

2011. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

A babámnak semmilyen ruhát nem kellett vinni, csak amikor vittük haza.

Ami Neked kell: hálóing, köntös, papucs, ha fagyos vagy, akkor naci, pulcsi, vastag zokni. Fogkefe, fogkrém, tusfürdő, sampon, wc-papír, törölköző (cicimosáshoz esetleg külön pici törcsi).

2011. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ezek szerint itt nem úgy van mint Kecskeméten, hogy szülés után már csak a kórházi hálóingben lehettünk!
2011. dec. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!