Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt régebben egy kérdés, a...

Volt régebben egy kérdés, a baba lehet down-kóros, és a szülők megbánták, hogy megtartották? Mi van velük? A babával? Nem találom a kérdést sem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy törölték?Kb. mikori volt a kérdés?
2011. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is emlékszem,de sajnos én sem tudok róluk semmit.
2011. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor volt. Még nagyjából sem tudom.
2011. dec. 14. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem erre a kérdésre, tehát félig offolok - bocsi - de lehet, hogy hasznos az infó: Singer Magdolnának van egy könyve, Áldatlan állapot a címe (vagy Áldatlan állapotban?) és pont ilyen esetekről szól pro és kontra. Olyan anyák és apák beszámolóit gyűjtötte egybe, akik a várandósság során szembesültek negatív vizsgálati eredményekkel és így vagy úgy döntöttek. Nagyon érdekes, lelkileg egyszerre megrázó és felemelő, ráadásul tanulságos is, ha az ember nehéz helyzetbe kerül. Minden jót neked!
2011. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,utolsó,nem inkább pozitív eredménnyel szembesültek?Nem gondolnám,hogy negatív eredmény esetén így vagy úgy kellene dönteni...
2011. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző! De, tényleg pozitív eredményre gondoltam és sajnálom, hogy ekkora fennakadást okoztam végzetes hibámmal, ami miatt teljesen értelmezhetetlenné vált, amit az előzőekben írtam. Gondolom, nem kerültél még ilyen nehéz helyzetbe, különben nem a szavakon lovagolnál... Nagyon remélem, hogy a kérdező sem éppen ilyen patthelyzetben van és ezért tette fel ezt a kérdést, de ha mégis, akkor legalább gyorsan igyekeztem használható választ adni, de ezek szerint csak kavarodást okoztam. Mea culpa!
2011. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem,nem volt végzetes a hiba,és tévedsz,voltam ilyen helyzetben:az integrált teszt eredményem 1:120 volt a Down kórra.Jött a dilemma,vállaljam-e az amniót,avagy ne.Bevállaltam...aztán jött az idegtépő várakozás,majd a megnyugvás,az eredmény :NEGATÍV!Szóval hidd el,nagyon nem mindegy,hogy negatív,vagy pozitív az eredmény.Nem mellesleg a barátnőm január 4.-én megy amnióra,mert az integrált eredménye 1:40-hez lett...
2011. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5.és 7. vagyok.A barátnőmnek is a Down kórra lett ilyen rossz az eredménye.
2011. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!