Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzett már így? Baba...

Más is érzett már így? Baba neme kérdés.

Figyelt kérdés

A 12. heti uh-n lányt tippelt az orvos, a férjem és én is úgy éreztük, lány lesz. Ma voltam uh-n, ahol kiderült, hogy kisfiút várok. Van fiam is, lányom is, tehát mindegynek kellene lennie, mégis hihetetlen csalódottságot éreztem. Most meg a csalódottságom miatt érzem magam sz*r alaknak.

Más is érzett már így?

Kérlek benneteket, kíméljetek meg az olyan válaszoktól, hogy más ennyi, meg annyi ideig hiába vár babára!


2011. febr. 8. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm járt így, első babáját várta, nagyon szerette volna, ha lány lesz. Aztán amikor kiderült, hogy fiú (már az 5.hónap végén jártak, szégyenlős volt a picúr), teljesen "depressziós" lett, olyanokat mondott, hogy neki így már nem is kell a gyerek meg ilyenek. De aztán pár hét alatt túllépett ezen, azóta is imádja a gyerkőcöt, ő a mindene!


Látod, nem te vagy az egyetlen, aki így érez!

2011. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Két lányunk van, de ha lesz harmadik, úgy érzem, megint lányt szeretnék...

Én csak azt remélem, hogy minél hamarabb kiderül majd, hogy legyen időm "feldolgozni".

2011. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig kisfiúra vágytam első gyereknek. Aztán a babánk szégyenlős volt, még tippelni sem lehetett a nemét. De jöttek a tudósok és szinte bebeszélték, hogy lány lesz, lányos hasam van stb. A 18. héten a nődokim és a genetikus is megerősítette, hogy fiú. Sőt, nagyon látványosan, egyértelműen fiú. Akkor egy pici csalódottságot éreztem, hogy mégsem kislány. De gyorsan túltettem magam rajta, úgy vagyok vele, majd második gyerkőcnek kislányt rendelek apától. Ha pedig még egy kisfiúnk lesz, az sem gond, legfeljebb 3 pasim lesz. :)
2011. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ez természetes:)

Én lombikkal estem teherbe, tehát ha valaki akkor én igazán nem válogathatnék, örüljek, hogy van gyerekem alapon, de én titkon mégis kislányt vártam és amikor először fiút tippeltek nagyon csalódott voltam. Aztán később kiderült, hogy mégiscsak kislány, de nekem is lelkiismeret furdalásom volt, főleg azok után, hogy nehezen estem teherbe....

2011. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! mindig is kisfiút szerettem volna többet84-5 gyereket szeretnék majd)és mindenképp kisfiút elsőre,és a terhességem eleje óta úgy érzem kisfiú lesz, ráadásul nagyon aktív, így tudtam kislány nem lehet.Most 29 hetes vagyok, és 20 hetes Uh óta tudom, hogy kisfiú, bár az elején lánynak látta és nagy csalódottságot éreztem, és úgy gondoltam mégis mit képzelek, hogy nem örülök a lánynak, a 28. Uhn megerősítették, hogy fiunk lesz, és nagyon boldog vagyok.Azt mondták természetes, ez az érzés,de hidd el jobb, hogy most érzed, mintha születéskor tudnád meg. Sok boldogságot a babához!
2011. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
utsó vagyok, bocsánat (4-5), elírtam
2011. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Lassan kezdek megbékélni a helyzettel, csak egy kicsit szokatlan még:) De legalább már nem érzem lehetetlen alaknak magam, így, hogy mások is átéltek hasonlót. Utolsónak üzenem, hogy remélem összejön neki a nagy család, mert remek dolog. Nekem ez a pici lesz az 5. babám két fiú és 2 lány után. Nem is tudom, miért voltam annyira rákattanva a lányra.
2011. febr. 9. 09:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen, Neked pedig sok boldogságot a gyerekekhez, meg a picurihoz is :D
2011. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!