Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap mennék fogászatra, ki...

Holnap mennék fogászatra, ki kell húzni az egyik fogam ugye kapok érzéstelenítőt? És utána milyen fájdalomcsillapítót szedhetek? Mert tuti fájni fog.

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Èn is holnap megyek. Nekem egy pici lyukam van amihez szerintem nem fog adni érzéstelenítőt de amúgy adnának persze. Utàna bevehetsz Algopirynt vagy Panadolt de csak módjával. Ha úgy érzed bírod akkor inkább semmit. Mást nemigen lehet szedni terhesen csak ezt a kettőt.
2011. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

12. hét után természetesen adnak nem fognak neked esni anélkül :) Ha még nem vagy 12 hetes akkor minden bizonnyal nem fogják kihúzni most hanem a 12. hét után visszahívnak.

A fájdalomcsillapítót meg pont azokat amit az első írt

2011. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy kapsz!Főleg foghúzáshoz! Anélkül kínzás lenne...
2011. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kapsz!Én a Fortedolt ajánlom neked,én is azt szedtem a fogas dolgoknál.Ugyanaz mint a Cataflam,csak fele annyiba kerül!
2011. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
22 hetes vagyok, de nagyon félek :( és a baba is érzi mert többet mozog mint szokott izgul ő is
2011. dec. 14. 20:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah végeztem is kihúzták, de alig bírta jajj fél óráig tartott :( kaptam érzéstelenítőt. És képzeljétek!!!!!! csak úgy hullámzott a hasam közbe, mozgolódott a pici lányom :)
2011. dec. 15. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!