Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt olvastam, hogy ha a...

Azt olvastam, hogy ha a pocakra teszi a fejét mondjuk apuci, akkor hallhatja a baba szivét. Ha igen, mikortól? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én 31 hetes vagyok,de ö semmit sem hall...
2009. máj. 17. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem hallott semmit, hiába hallgatózott. Még egy fonendoszkópot is beszereztünk, de a vízcsobogáson kívül azzal sem hallott semmit.

Üdv 6 hónapos kisfiú anyukája

2009. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sem hallott semmit, pedig még a 40. héten is hallgatózott...
2009. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak mese! Nekem még a védőnő is alig találta meg a szívhanghallgatóval!
2009. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastál ilyet??Kizárt dolog,hogy hallani lehessen!Tényleg sokszor alig találja védőnő is a készülékével.Ha esetleg szabályos lüktetést érez,az pedig a Te hasi ütőered lesz,ezt tévesztik össze sokan a baba szívdobogásával.
2009. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy kismama ujságban olvastam,és a 26. hétre irja. Szóval csak mese...nembaj,néha olyan lelkesen hallgatja... =)
2009. máj. 17. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


De aranyos :D

Egyébként én azt hallottam,(aztán lehet butaság) hogyha tölcsért csinál egy papírlapból és avval hallgatódzik, jobban hallja. Lehet, hogy ezt is csak én mesélem be magamnak, de van olyan , hogy ráteszem a kezemet a pocimra , nyugodt vagyok és szabályos szívhang-lüktetés van a kezem alatt , elég gyors, mint a babájé. Aztán abbamarad, és érzem , hogy közben elmozdul...


39 hetes pociska:)

2009. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Én most vagyok nyolc hetes és a barátom válltig állítja hogy ő hallja a szívverést! Én meg hiszek neki, végül is kitudja!
2009. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt írtam,a hasi ütőeret érzi,hallja.Egy 8 hetes embrio nagyon kicsi ahhoz,hogy hallani lehessen a szíverését,csak a legjobb uh gépek képesek arra,hogy megmutassák,akkor egy emberi fül csak úgy nem hallhatja.
2009. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!