Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól, hogy a méhszájam fáj...

Attól, hogy a méhszájam fáj ha függőleges testhelyzetben (ülés, állás) vagyok, még nem jelenti azt, hogy baj van, ugye?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy a gravitáció miatt van és a babám súlya okozza?


(35 hetes vagyok)


2011. dec. 14. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs semmi baj! Nyugi! Ez természetes. van olyan kismama, akinél ez a tünet jóval korábban érződik. Addig, amíg nem görcsölsz, nem vérzel vagy nem folyik el a vized, addig nincs ok az aggodalomra.

Sok sikert, további boldog babavárást!

Üdv: Egy 4. gyermekét váró édesanya

2011. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy csak függőlegesben fáj... :o)


No de komolyan, 35 hét, ez már a finis kezdete, ilyenkor már sok ilyen tünet benn van a pakliban...

Készülődik a szervezeted a szülésre, akár hetekig. A baba meg nő, és tágítja a teret, sok érdekes módon...


Általában minél nehezebbek az utolsó hetek, annál könnyebb a szülés. Ezt kívánom Neked is!

2011. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :-)
2011. dec. 14. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én 12. hét óta érzem, hol jobban, hol kevésbé, de mára már inkább jobban. Eleinte tökre megijedtem, mert volt, hogy megfordulni sem bírtam az ágyban, de anno a dokim megnyugtatott, hogy nincs semmi baj. Ennek ellenére (mármint hogy hónapok óta érzem) minden rendben odalent, zárt vagyok teljesen azóta is.


Kedves utolsó! Neked legyen igazad, hogy így könnyebb lesz a szülés :))


30 hkm

2011. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!