Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tejszínhabot ettem és utána...

Tejszínhabot ettem és utána vettem észre, hogy 1 hete lejárt a szav.ideje. Lehet belőle valami baja a babának? És a 3in1-ben kávéval ártok?

Figyelt kérdés
2-3 naponta szoktam egy bögrével inni,de olvastam, hogy tele van E betűvel.
2009. máj. 17. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! HA nem lesz hasmenésed semmi baj de akkor sem szerintem. Nekem terhességi cukrom van és még ott is azt mondták napi 1 Kv -t lehet inni. Rendes Kv-t iszom nem 3in 1 et! Ennyi belefér:)!
2009. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nem hiszem hogy ártottál, max neked lesz egy kis hasmenésed. Én minden nap iszom 3in1-ben kávét abból is a Ricoré-t mert az csökkentett koffeintartalmú. Ezekkel az E-kkel úgy vagyok, mindenben van, a margarintól a ketchup-ig tényleg mindenben, szerintem nem fogsz ártani vele jobban mint hogy levegőt veszünk ebben a szmogos világban. És ki tudja még mit eszünk meg...pl a gyümölcs amit nem Te termelsz, ki tudja mivel permetezik...stb. Igyad ha jól esik.

Boldog babavárást kívánok! :)

2009. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!