Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri kórházról tapasztalatok,...

Adrika kérdése:

Győri kórházról tapasztalatok, vélemények? Kinél szülnétek/szültetek? Fogadott orvosotok volt/van? Mennyi volt a tarifa? Nővérkék, szülésznők, csecsemősök milyenek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
bocsi,hogy nem válaszolok a kérdésedre,de mi is a családommal néhány hónapja költöztünk Győrbe,és rem a decemberi hónap pozitiv tesztes lesz.
2011. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én még csak a 9.hétben járok,komáromi vagyok.

Jelenleg ide járok dokihoz magánrendelésre,de ő sajnos nyugdíjba vonul és már nem vállal szülést jövőre.

És a komáromi kórház szülészetének a sorsa is kérdéses,így már előre érdeklődöm,mert a dokim mondta,hogy nagy valószínűséggel megszűnik a komáromi,így Győrbe,vagy Tatabányán kell majd szülnöm!Jelenleg inkább Győrt választanám,mint Tatabányát.

Szurkolok Neked a pozi teszthez!

2011. dec. 15. 15:00
 3/15 anonim ***** válasza:

kereső: Győr


már néhányszor írtam oda május óta. De addig is annyit, hogy nálam mindenki nagyon rendes volt, semmi panasz rájuk.

2011. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Győrbe szültem(Győr mellett lakom)

Fogadott dokim Dr.Háromszéki József volt aki elfeljtett szólni hogy nem lesz itthon.

Kicist röviden leírom végig hozzá jártam és 40+2 naposan bekerültem hasmenés hányással a kórházba ahol bent fogott 2 napig.Pénteki nap haza engedett hogy semmi jele a szülésnek(40+5 napos voltam)vasárnap nst-megint.Na én még aznap este (pénteken)bekerültem mentővel mert majdnem itthon megszültem(hirtelen 2 perces fájásaim lettek)akkor közölték velem hogy a dokim Balcsin vana hétvégén....na puff!Így az ügyeletes Dr.hillier Balázsnál szültem aki nagyon ügyetlen volt.Elrontotta belső varrataimat úgy kellett szólni a főórvosnak hogy hozzon rendbe.a ő nevét már nem tudom)MAga a kórház normális nővérek,szülésznő(azt nem fogadtam)nagyon rendesek,segítőkészek voltak.Csecsemősnővéreknél fiatalhoz ne menj mert bunkók egytől egyig!!!De van két idősebb ők szívüket-lelküket a kismamáknak adják.

De most voltam it novemberbe a faluba rákszűrésen és a Titanilla(ő az egyetlen női doki GYőrbe Kórház honlapján fent van)ő igen szimpatikus volt.Megfogadtam most ha egyszer még lesz babám csak hozzá megyek annyira kedves volt.Ő a terhesgondozóba is rendel mint SZTK-an mint magánrendelésen.Nekem volt egy kis gyulladásom amivel vissze kell majd hozzá mennem,de nem félek,nem tartok mert szimpatikus volt.Nektek van már dokitok???Nagyon sokat ajánlottak nekem de megmondom őszintén a Háromszéki mellett is azért döntöttem mert párom unokatesója előttem 3 hónappal esett teherbe és ő hozzá járt ő ajánlotta.Én sem ismertem semmi nőgyógyászt mert terhességem előtt költöztem el ide:))Sok sikert és boldog babavárást kívánok nektek.

2011. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én februárba szülök majd megírom milyen volt a győri szülészet, az elsőt nem itt szültem így fogalmam sincs mi vár rám, érdeklődtem , néztem fórumokat de nagyon vegyesek a tapasztalatok.
2011. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
rendben,aranyosak vagytok,utolsó várom,várjuk az élménybeszámolod:))))Sok sikert.
2011. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én két gyereket szültem a győri kórházban, Dr Dúcz Renénél aki főorvos, én nagyon szeretem mert nem lihegi túl a terhességet és a szülést, nem traktál mindenfélével amire lehet hogy semmi szükség sem lenne, és ő nem egy császárpárti csak akkor ha muszáj.

Nekem a dokikkal nem volt bajom mondjuk nekem pont bent volt aznap a doki mikor szültem tehát ő volt velem. A szülésznők tényleg mind aranyosak, a csecsemősők tényleg elég bunkók. Amúgy én a másodiknál igénybe vettem a vip szobát jó drága(10000 Ft/nap, de bármikor átkérheted magad sima szobába) de ég és föld a különbség. A saját wc és zuhany aranyat ért. Az első fiamat mikor szültem ez a lehetőség még nem volt, és a zuhanyzók akkori állapota siralmas volt most nem tudom milyen, ja és wc is csak egy db működött egy csomó alul vérző kismamára. A Hilier Balázsról nekem is megvan a véleményem, ő állapította meg a terhességem az elsőnél, és tök természetesnek vette hogy elvetetem, mert csak 23 éves voltam. A Titanillánál én egyszer egy véletlen kapcsán kerültem tényleg nagyon aranyos volt, de én úgy tudom ő szülést nem vállal csak a terhesgondozást,

2011. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja és a doki magánrendelésen 8000 et kért ezt mondjuk csak azért sokallom kicsit, mert én aztán problémamentes voltam, szóval 5 percért fizettem ennyit. Szülés után 50.000-t kapott és ugye 3 nap volt a vip szoba ami 30000 Ft.
2011. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon tudom ajánlani Győrt, mert maximálisan baba barát! Fantasztikus jó dokit fogtam ki..én nem fogadtam senkit, csak mentem. A neve: Fekete Zoltán+++++Egy tündér!:) Ha lehet ilyet mondani...A szülésznők szuperek, a csecsemősök szó-szó, de mindenki ember és hát nekik se könnyű, ha így nézed és nem nyekteti az ember őket mindennel ,akkor rendesek 1-2 kivétellel. Én nem vip-be voltam, de sikerült 1 ágyast kapnom véletlen, de a vip szuperul néz ki és én is gondolkodtam rajta, de sajna nem tehettem meg, de a szerencse mellém állt. Ha megteheted, akkor arra érdemes áldozni, mert 2 ágyasba menni horronak tűnik nekem, de persze mindenki más. Szóval én senkinek semmit nem fizettem és mégis nagyon aranyosak voltak! A doki naponta 1-2x bejött megnézni és sztk-ba is a 6 hetes kontrolra magához hívott vissza, pedig akkor már tudta, hogy nem kap semmit!!!!Remélem segítettem a döntésben :)
2011. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen a Fekete dokihoz is volt egyszer szerencsém( nyáron voltam terhes m és mikor a saját dokim szabin volt ő írt nekem vérnyomás gyógyszert) Tényleg nagyon rendes, és már szülés után a kórházban emlékezett rám, pedig csak egyszer találkozunk.
2011. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!