Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri kórházról tapasztalatok,...

Adrika kérdése:

Győri kórházról tapasztalatok, vélemények? Kinél szülnétek/szültetek? Fogadott orvosotok volt/van? Mennyi volt a tarifa? Nővérkék, szülésznők, csecsemősök milyenek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia.Én 6,5 hetes kismama vagyok,2.gyermekemmel.Az elsőt Nagy Zoltán dr.nál szültem,a terhesgondozás jó volt,bár nincs uh-ja és a kórházba erre elég sokat kell várni.A szülésnél viszont nem állt mellettem,1 napig vajjudtam,mire az ügyeletes orvos oxitocint adott,majd 3 óra múlva befutott az én dokim és kinyomta belőlem a babát.Most az akkori ügyeleteshez dr.Likár Zsolt-hoz járok.Tavasszal voltam nála rákszűrésen,nagyon rendes volt,és most is mikor a babával mentünk.Udvarias kedves most ez kell az én lelkemnek,és van uh-ja.Sógornőm is kétszer nála szült,azt mondta nem volt vele gond.8000 ft a terh.gondozás nála,a videoért kér plusz pénzt azt hiszem,de azt én még most nem kértem.Azért a kórházba is külön kell fizetni.

A kórházban nagyon szupi szülésznőt fogtam ki,bár én már elég problémás voltam lelkileg mire oda kerültem.A csecsemősök nálam max.pontot kapnának,nekem rengeteget segítettek a szoptatásban,fejésben,mindenben.Nem mindegyik angyal,de mondjuk egy köszönöm,kérem nekik is nagyon jól esik.Én 2 ágyas szobába voltam,hát azokat a napokat túl kell élni.Irigykedve néztem a vip szobára én is,de 30000 ft-ot én nem tudtam kiadni érte,és igazából egy jó szobatárs is lehet nagy segítség.A gyerekek éjjel nappal sírnak,aludni nem igen fogsz,de tényleg ki lehet bírni azt a pár napot,utána pedig otthon pihenhetsz már:)))

Hát a wc-k,zuhanyzók elég vacakok,de vinni kell papucsot,papírülőkét,fertőtlenítő szappant.Ha lenne rá anyagi oldal én is biztos vip-ba mennék,de ha nincs azt is szépen meg lehet ott oldani szerintem.Én összességébe teljesen meg voltam vele elégedve.Persze vannak esti késői nem egészen csendes látogatók néha,de szerintem ez máshol is előfordul.

Ja,tarifa Nagy Z.-nál 6000 volt 3 éve a terh.gondozás 4 hetente,és 60000-t adtunk neki a végén,bár így utólag mondom nem igazán érdemelte meg.

Likár Zs.szülési tarifáját nem tudom,de szerintem 60000 kap majd Ő is,ha nem mond fix.összeget.

2011. dec. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Rengeteget segítettetek!

Viszont ma voltam a védőnőnél és mondtam neki,valószínűleg Győrt fogjuk választani,de azt mondta,a győri kórház elutasította a komáromi kismamákat,így muszáj lesz Tatabányán szülni.

Na,szép!

Hogy tehetik ezt meg???

El vagyok keseredve :(((

2011. dec. 16. 09:37
 13/15 anonim ***** válasza:
Hm, sajnálom, de biztos ez? Én a helyedbe telefonálnék ez ügyben egyet-kettőt!!
2011. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos már más kismama is mondta,nem csak a védőnő,hogy Győr nem vállalja a Komárom és környéki kismamákat :(
2011. dec. 17. 09:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Értem, akkor gondolom marad Tatabánya, figyi nem hinném, hogy gond lenne azzal a szülészettel, lehet pozitív lesz számodra:) fel a fejjel, ne keseredj el..én itt lakok a győri kórháztól, szülészettől három percre de annyira vegyesek a tapasztalatok, hogy lehet inkább visszemennék szülni Oda ahol az elsőt szültem:)de nem teszem, ez van, el kell fogadni, pár napot kell ott tölteni és kész, a lényeg, az, hogy egészséges legyen a baba, ha meg nem tetszik a környezet akkor be kell venni a leszaromtablettát és kész:)
2011. dec. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!