Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is így van ezzel? Honnan...

Más is így van ezzel? Honnan tudjam, hogy minden rendben van-e?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam a 12 hetes uh-on,és majd csak 3 hét múlva megyek legközelebb! Nagyon türelmetlen vagyok! Semmi panaszom nincs!
2009. máj. 18. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem vérzel,nem görcsölsz és jól érzed magad,akkor nyugi,minden rendben van!Örülj a babának!A baba eredményei is gondolom jók,mert ha gond lenne,akkor szóltak volna!

Boldog babavárást!

2009. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon türlmetlen voltam az első babánál is meg most a tesónál is, mert ugye még nem mozgott hetekig és semmi tünetem nincs/nem volt.

Legközelebb 17 hét és pár naposan megyünk 4 d-re de tegnap óta mozog már a bébim,így már jobb mert visszajelez legalább egyszer egy nap, hogy helló mami minden oké:))

16 hét+2 nap

2009. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Akkor Te még jó vagy a 3 heteddel,hogy annyit kell várnod!Nekem a 12.heti után a 20. héten kellett mennem uh-ra.Legközelebb pedig 28 hetesen kell mennem,de közben beiktatok majd egy 4D-s uh-t a 24.héten.


21hetes pocis

2009. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!