Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok....

23 hetes kismama vagyok. Honnan tudjam, hogy minden rendben van a picivel? Vagy ha nincs, akkor mik a jelei, ha megviselte a dolog?

Figyelt kérdés
Hétvégén repülőnapon voltam. A hasamat több rétegben takaróval, ruhával, stb körül vettem hangszigetelőként, de félek, hogy a nagyon-nagyon hangos, közeli repülőmotorhang mégis ártott a babának.
2008. aug. 18. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi. A magzatvíz szigeteli a hangot. Meg ha mozog rendesen, tuti hogy nincs baj!
2008. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én voltam már moziban is és koncerten is, egyik sem egy csendes esemény. Ha nem tetszik a babának, akkor rugdalni szokott, de nem gondolom, hogy felelőtlen lennék, és bármi baja lenne. Szerintem ne igzulj, nem lesz semmi baj! MInden jót, 24 hetes kismami
2008. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

Megnyugtató, hogy nem okoztam kárt. Bár olykor az volt az érzésem, hogy a hangot a magzatvíz felerősíti. Olykor olyan volt a hasam, mintha bugyogott volna.

2008. aug. 18. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Héj nyugi már!Nagyon jó helye van odabent a picinek!Bizti,hogy nem ártott neki a nagy zaj!Lehet,hogy egy párszor megijedt,de hidd el,hogy attól még nem lett semmi baja.Sok boldogságot!
2008. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Boldog babavárást mindenkinek!

2008. aug. 18. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mi Brno-ban voltunk tegnap Talmácsit nézni. Ott sem volt csend, folyamatosan mentek a motorok. Nem takargattam a pocim semmivel sem, inkább kidugtam egy kicsit napoztatni. A babuciknak jó helyük van ottbenn! Ne aggódj!

34 hetes pocis

2008. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!