Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség nemiszerv környéki...

Segítség nemiszerv környéki pattanás vagy szemölcs?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 héttel ezelőtt észrevettem egy apró kis pattanáshoz hasonló kis kinövést a nemiszervem környékén, megpróbáltam "kinyomni" de nem sikerült. Ekkor gondoltam, hogy nem pattanás. A héten újabb 4 db nőtt ki. Valakinek volt hasonló a terhessége alatt, vagy hallott már ilyenről?

Köszönöm a segítséget!

21 hkm


2011. dec. 18. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt leginkább egy orvos tudná megmondani. Nekem volt condylomám, ez egy szemölcs, amiért a HPV felelős. Lehet bőrszínű, vagy fehér. Ha nem kezelik, akkor nő, terjed és iszonyatosan fertőz!!! Szóval, ha ez van neked is, ami persze egyáltalán nem biztos, akkor mielőbb látnia kell orvosnak is. A condyloma terjedhet a hüvelyben és a végbélben is. Amellett hogy kellemetlen a szülést is befolyásolhatja, mert ha a hüvelyben van, akkor csak császárral lehet szülni. Nekem szerencsére csak kívül volt, ezért az orvosi team végül megengedte a természetes szülést. Na mindegy, remélem nem ez van neked, mert egy borzalom, főleg a kezelése.... A lényeg, hogy mindenképpen orvosnak kell látnia!
2011. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem piros színű mindegyik. Ha nem múlik el pár héten belül vagy több lesz rögtön felkeresek egy orvost.
2011. dec. 18. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem terhességem elején hatalmas patti nőtt a szeméremajak mellé közvetlen :S kb 1,5 héttel, mielőtt dokihoz mentem, de sikeresen kinyomtam és egyértelműen patti volt. Szerencsére mire mentem a dokihoz, már nem is látszott :) A helyedben én is megmutatnám az orvosnak. Jobbulást!
2011. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
19:30 vagyok ha piros, akkor lehet hogy csak ki vagy pattogva. Megizzadtál, vagy nem pamut bugyit viseltél...majd a doki megmondja mi az, addig is én kis babapúderrel behinteném napi 2-3 szor.
2011. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sudocrem nevű kenőcs mindenre varázsszer. sajnos alapból hormonbeteg vok és volt már mindenféle helyen akár másfél centis fájdalmas pattim is. a sudocrem vény nélkül kapható, babáknak a popsijára is ajánlják, természrtrs anyagokbóláll és extrém gyulladáscsökkentő. Én ha érzem h valahol egy patti készülődik, kenek oda egy kicsit, másnap már semmi. Tényleg csodaszer, érdemes otthon tartani!
2011. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!