Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.5 hetes terhes lehetek,...

Kb.5 hetes terhes lehetek, orvos csak januárban fogad. Ma barna folyásom volt. Ez mitől lehet? Nagyon aggódom, nincs valamilyen vény nélkül kapható gyógyszer, amit bevehetnék, vagy ez teljesen normális? Vetélés?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez bármi lehet, szerintem ha nem múlik ma, menj el sztk-ba, vagy ügyeletre (nem is tudom, én hova mennék, én felhívnám a dokim) ha a dokid nem tud fogadni.

Van akinél normális, de nálam kétszer is vetélés volt, bár nem ilyen korán. Van barátnőm, aki végig vérezte ezt az időszakot, és egészséges babája született. Igazából ezt így még a dokik sem mondják meg, mindenképpen látniuk kell!! Max magnéziummal próbálkozhatsz, de ezt én is csak itt olvastam pont most. Én nem szedtem magnéziumot az első terhességem során, nem is ajánlotta a doki, csak ha baj van.... mindenkinél más. Szurkolok, hogy ne a babával legyen valami, hanem "csak" valami más, kezelhető!!!

2011. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vény nélkül nem fogsz kapni.Vegyél be 500 magnéziumot és pihenj!Ha nagyon aggaszt a dolog, akkor menj és nézesd meg!Nekem az első ilyen esetnél nem írtak fel semmit az ügyeletesek, viszont a többediknél már kaptam a Duphastont, majd egy másik fajtát.Kórháza válogatja szerintem.

Volt, amikor nem szedtem rá semmit, és mégis megszületett a lányom.Viszont volt pár eset, hogy a gyógyszerek ellenére is elvetéltem.

2011. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincsen baj, de én elmennék az sztk-ba. Ott is ugyanolyan szakszerűen meg tudnak vizsgálni, és azonnal fogadnak (csak a sort kell kivárnod)
2011. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kb a nemvárt után 4-5 nappal pisi közben egy kis rozsaszínes valami, de nekem az előzőnél is így volt. Kb rá egy héttel mentem dokihoz és mindent rendben talált, igaz még csak petezsák volt benne az embrióval, de holnap megyek és mivel eléggé sokat erősödött az émelygésem, étvágytalanságom és cicifájdalmam, ezért bízom benne, hogy nőtt a babó és lesz szívhang is végre! Nekem a sógornőm is néha barnázgatott az elején és nem volt vele semmi baj. De nem merek én sem mondani neked biztosat, mert azért persze mindenképp meg kell mutatnod orvosnak azonnal! Menj be ügyeletre, ha dokid nem néz be, ott készségesen megvizsgálnak bárki kismamát, ha bármi baja van. nagyon jó babavárást neked és írj, hogy mi van veled!!!!üdv.Dóri
2011. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De jó nektek, hogy az sztk-ba csak a sort kell kivárni. Nálunk van 3 sztk és egyik sem fogad időpont nélkül. Így én tuti az ügyeletre mennék. Bocsi, de ez kijött, mert bosszantó.

Nekem nem volt a terhességem alatt se vérzés, se rózsaszín váladék, se barnázás, így én tuti aggódnék. De lehet nálad ez normális. Pihenj sokat! Ha gondolod vehetsz be magnéziumot, az nem árt, de szerintem nem is használ, bár erről megoszlanak a vélemények. Ne érdekeljen ilyenkor semmi, le van ejtve a házimunka, ha szalad a ház, neked a babád legyen a fontos!

2011. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is az sztk-ba mennék.Nálunk 1 van,de nem kell időpont.Bárkit fogadnak azonnal.
2011. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért nem kéne lehurrogni senkit, mert azt merte írni, hogy az sztk-ba csak a sort kell kivárni. Nálunk sem kell időpontot kérni, így eszembe sem jutna, hogy máshol kell.

Kérdező, ha nálatok is kell időpontot kérni, és aggódsz emiatt, akkor menj az ügyeletre, jobb a biztonság. Bár én mindkét terhességemnél barnáztam így az elején, és semmi gond nem volt. Nem szedtem se gyógyszert, se magnéziumot, még csak nem is pihentem, sőt kifejezetten fárasztó munkát végeztem. De tisztában vagyok azzal, hogy minden ember más, valakinek ez rossz előjel volt, ezért mondom, ha úgy érzed, akkor nézesd meg magad.

2011. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Minden rendben?
2012. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia! Következő héten elvesztettem a babám, korai vetélés.Nem is szeretnék erről többet írni,még nagyon fáj! Köszönöm az érdeklődést másnak nagyobb sikert,azért bízom benne,hogy mihamarabb újra babás lehetek!
2012. jan. 5. 07:22
 10/13 anonim ***** válasza:
:( Sajnálom!
2012. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!