Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fekete babakocsit vennétek...

Fekete babakocsit vennétek nyári babának?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 10:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
még télen se vennék feketét
2011. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
MI fekete-szürke babakocsit vettünk (kislány lesz) Nincs a feketével semmi baj, ha jó az anyaga!
2011. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én imádom a fekete szint, de úgy gondolom, hogy egy újszülöttnek, aki az életet és az életerőt közvetíti a külvilágnak abban, hogy ő él és 'létrejött', nem való ...


Én is nézegettem az olyan színű babakocsikat, de végül letettem róla egyrészt a fentebb leírtak miatt és azért, mert nálunk nyáron átlagosan 39-40 °C van ... Így sem bírta a rózsaszín babakocsiban, nem fogy a feketében, ami magába szívja a meleget!

2011. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
én semmiképpen nem vennék feketét nyárra meg főleg nem kislánynak bordó vagy piros vagy pink
2011. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Júniusi volt a kislány, fekete-piros KUNERT VIP babakocsit vettünk, imádtuk és a kislány is. Jól szellőzött, strapabíró volt, lehetett bele pakolni, tökéletes volt. Mindenki dícsérte hogy milyen szép. A kocsit eladtuk, szintén egy lányos anyuka vette meg...

Most újra babát várok, s újra Kunert Vip kocsink lesz, a színét még nem tudom.

2011. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekünk is Kunnertünk van! Leszámítva, hogy nyikorog nem rossz kocsi. De, amint nagyobb lesz a lányunk (most 5 hós) biztos vagyok benne, hogy lecserélem, mert az így is hatalmas csomagtartóba alig férünk bele!


Miénk bordó - rózsaszín :]]]

2011. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A sógornőmék fekete szürkét vettek az április végi babájának. Persze egész nyáron használták. Hát...meg is bánta,hogy ilyet vett. A fekete szívja a meleget. Azt mondta nem gondoltak rá amikor megvették. Mondjuk már novemberben meg kellett venniük. :O
2011. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha nem egyszínű fekete, csak elvétve van benne, akkor igen. Nekem giraffe club mama love van, piros-fekete. A lényeg, hogy amit a legjobban ér a nap az legyen világos, jól szellőző.
2011. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Jobb esetben ha nagyon meleg van, te sem mész ki az utcára, vagy ha mégis, akkor árnyékos helyet keresel, így gondolom a babádat sem a tűző napon akarod tolni. Amíg meg esetleg a napon vagy, szerintem nem oszt-szoroz azon mennyire szívja a meleget magába.

Ősszel meg tavasszal meg jó is lehet, amikor már nem olyan erősen süt a nap, hogy összegyűjti a meleget.

Én simán vennék feketét, csak sajna amit kinéztem, az nincs feketében.

2011. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek, úgysem a tűző napon fogtok sétálni, úgyhogy ha igazán meleg van, akkor a hófehér babakocsiban is csak nyűglődik a baba.

Három kocsim van: sötétszürke-narancssárga, fekete-piros (fekete dominál), sötétkék-sötétbordó.

Mindegy, milyen színű egy kocsi.

Inkább azt kell nézni, hogy ne látszódjon rajta minden kis kosz, pl ezért nem vennék halvány színű kocsit.

Szóval igen, vennék fekete kocsit, de csak akkor, ha más szín is van benne, ne már egy koporsó jusson eszembe róla.

2011. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!