Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mutatt 7-8 hetesen a...

Mit mutatt 7-8 hetesen a hűvely ultrahang? Minden esetben latszik a baba, rôgtôn?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a terhesség valós 7-8 hetes, akkor igen.
2009. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mit akars azzal mondani hogy valos? 2 vérvétel szerint terhes vagyok és 5 hetesen làtszott a petezsàk és benne egy màkszem pici fehér pont.

Viszont ma ( normàlisan 8 hetesnek kéne lennem), a zsàk sokkal nagyon de benne nem igazan làtnak babàt inkàbb valami fehér pici valamit ami a koràbbi ultrahangnàl nagyobb.. De az is lehet hogy csak tojàs mert talàn gômb mérete van de ez is bizonytalan.. Elvagyok keseredve

2009. máj. 18. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát 8 hetesen nem is fog senki baba alakot látni a petezsákban hidd el. Nekem azt hiszem kb. 7-8 hetesen a petezsákban egy szívecske formájú fehér folt volt benne.

15+5hetes km

2009. máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen? Nekem teljesen màsképp adta elô ez a hôlgy. Szerinte babàt kellene làtni. Amugy én, a férjem és anyukàm làttunk egy kis foltott csak ahogy mozgatta nem minden esetben lehetett làtni.
2009. máj. 19. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!