Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13,4 mm-es petezsák benne...

13,4 mm-es petezsák benne szikhólyag, szívműködés nincs. Lehet még esély hogy meginduljon a pici szíve?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

6-7 hetesen lehet általában először hallani a kis szívüket.

2011. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány hetes ez az adat!nekem a 6héten 14mm volt és nem volt szívhang, 8 hetesen már volt! szóval lehet persze, csak ne idegeskedj sokat!:)
2011. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen 5-6 hetes kb. azt mondta a doki:)
2011. dec. 21. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor szerintem nyugodj meg!én sem pánikoltam be hanem vártam a 8 hetes uh!és akkor már mondták h él és h dobog a kicsi szíve!:) sajna azóta nem láttam, most megyek a 12 hetes uh ra 29:) már nincs sok számolom vissza a napokat!:) szóval nyugi minden rendben lesz! és Kellemes és Boldog baba várást kívánok!:)
2011. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

akkor nincs baj!:-)

2011. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kedden voltam, 5+1 hetesen, 13 mm a petezsák, 8 hetesen kell mennem, addigra már lesz szívhang is.
2011. dec. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!