Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2napja vérzek és a doki azt...

2napja vérzek és a doki azt mondta tegnap nem ment el. Ma vissza kellett mennem ultrahangra, nem szabályos a petezsák. Mondta1%esély élő,89%elhalt,10%van méhen kívüli is van. Nem szabályos a petezsák biztos elhalt terhesség?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
majdnem biztosan sajnos....Normál terhességben a petezsák tartja életben a kis embriót,szabályos alakú. Nagyon sajnálom :,((((
2010. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,de a petezsáknak szabályosnak kell lenni élő terhességnél :((Nagyon megértelek,voltam ebben a helyzetben :((
2010. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, én is voltam így :((

De ha valami nincs rendben, mire vár a doki???

Nálam odahívott még egy orvost, aki ugyanúgy kimondja, hogy elhalt a baba, és azonnal vittek a műtőbe.

2010. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Én a 1O%-ba tartoztam ezek szerint, mert vérezgettem és kiderült hogy méhenkívüli. Én sem értem miért nem tesz valamit a dokid?!

Sajnálom :((

2010. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát...valószínű elhalt:(

Én is voltam így,(Csütörtöki napon tudtam meg és másnap reggel már meg is műtöttek:(

Minden jót neked!

2010. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
utolsó: Nagyon sajnálom:(:(
2010. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Szia!Hát sajnos fél éve én is ilyen cipőbe jártam magam is láttam a hüvelyi uh-n hogy valami olyan furcsa a petezsák körül olyan amőba formájú volt másnap meg is műtöttek sajnos!Azóta tegnap voltam dokinál 6 és fél hónap elteltével ismét babás vagyok!remélem most nem lesz gond!

Vigyázz nagyon magadra mert nagyon ismerem ezt a dolgot!Fel a fejjel!

2010. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát hétfőn vérvételre kell mennem,kedden ultrahangra és abból fog minden eldőlni!Azt mondta a doki hogy attól hogy más formája van lehet élő még!Meg még nagyon pici a terhességem hogy meglehessen állapítani hogy élő e vagy sem!Ha nem nő addig akkor tuti műtenek majd!
2010. febr. 13. 08:57
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinál? eredmények?
2010. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A hormon tartalom nöt a szervezetemben26-rol 2136 lett, de a magzat nem!Kezd szabályos lenni és ez már jó jel.Ma voltam megint vérvételen hogy megnézzük biztos élö magzat e vagy sem!Mert ha nöl a hormon tartalmam ujra akkor 100%-ék hogy élö!Szerdán ultrahang ha nöt!Ha nem nölt a hormon tartalom akkor tuti hogy a jövöhéten elveszik!de ha nöt akkor még várunk!nagyon remélem hogy nölni fog!
2010. febr. 19. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!