Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felszívodott petezsák. Van...

Felszívodott petezsák. Van esély a műtétre?

Figyelt kérdés

járt valaki így?7 hetes voltam múlthéten még csak üres petezsák,ma uh-on pedig azt mondta doki felszívódott.azt mondta nagyon erős vérzés vár rám.azért elküldött laborba,hcg-t nézni.

lehetséges hogy nem kell műteni hanem kiürül rendesen?

ki járt így?


2010. ápr. 23. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, nálam is felszívódott, 6 hetes voltam és nagyon erős görcsökkel jött meg. Utána még vissza kellett menjek kontrollra, de szerencsére kiürültem rendesen. Nálad már kicsit nagyobb a terhesség, de majd meglátjuk mint mond a dokid.

Sajnálom és ne add fel, nekem utána a második hónapban sikerült ismét teherbe esni. üdv, 34 hetes kismama

2010. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam, szerencsére megúsztam egy nagyon erős mensivel, nem kellett műtét. Utána normál ciklusom volt, ekkor védekeztünk, majd a következőben terhes lettem.
2010. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mit éreztetek?Semmit?Ugyan ugy volt mellfeszülés terhességi tünetek?Vagy elmaradtak?
2010. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2. vok. Én semmit nem éreztem, illetve hát rossz előérzetem volt csak és csináltam tesztet, amin bizony látszódott, hogy halványodik a csík. Kaptam progeszteront, de már reménytelen volt sajnos.


A mensi nagyon erős és fájdalmas volt.

2010. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nekem 3 napja elmúltak illetve enyhültek az addíg erős tünetek és negatív lett 2 teszt is.ekkor már tudtam.nekem az a baj,hogy 10 éve várok babára.most már csak abban reménykedek,kiürül a méhem rendesen.
2010. ápr. 23. 13:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is éveket vártam a babára, amikor elment, de utána meg rögtön terhes lettem. Az ilyen picurka terhességre is emlékszik a szervezet és sokkal könnyebben fogsz majd teherbeesni. Fel a fejjel, sikerülni fog :)
2010. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mindenki ezt mondja.jó lenne.mennyi időt érdemes várni?
2010. ápr. 23. 17:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta az orvos, hogy nem kell várni semmit, de mi egy hónapot kihagytunk. Műtét esetén 3 hónap kihagyást szoktak javasolni.
2010. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nektek mennyi idővel a felszívódás után kezdődött az erős vérzés?mert nekem még semmi.pedig normál esetben már a rendes mensi is aktuális lett volna
2010. ápr. 26. 10:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Elindult a vérzésed azóta?

2010. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!