Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig szedte a terhességi...

Ki meddig szedte a terhességi vitamint, magnéziumot és a vas-tablettát?

Figyelt kérdés

Én Ladeevit-et,Magnerrot-ot és Neo-ferro-folgamma-t szedek.

37 hetes


2011. dec. 21. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
gravidát szedtem végig,20. héttől csak 2 naponta.béres magnézium+b6-t a 37. hétig szedtem.neo ferro folgammát a terhesség végéig szedtem.
2011. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Femibiont szedtem végig és Magne-B6-ot, az utolsó trimeszterben Neo-Ferro-Folgammát 3x1-et.
2011. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Femibiont szedtem a terhesség első 12 hetében... utána nyáron inkább gyümölcsöket és zöldséget vittem be természetesen, és október végén újra rákérdeztem, h esetleg így nov.-re szedjek e valamit, akkor a Ladeevitet kezdtem el. Aztán mivel kiderült, h nagyon alacsony a vasam, ezért kb a 28.héttől már nem ajánlotta a dokim a terhesvitamint csak a vas szedését (Ferrograd). Azt még most is szedem és a terhesség végéig szednem is kell.

A megmaradt Ladeevit-et pedig szoptatásnál kell majd elszednem.


33 h km

2011. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az elejétől Elevitet végig, még a szoptatás alatt is a megmaradt leveleket, Magne B6-ot a 36. hétig, vasat nem kellett szednem szerencsére, sem kismamaként, sem utána.
2011. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Femibiont szedtem naponta rendszeresen a 20-22. hétig kb. aztán amikor eszembe jutott, ma meg már ha heti egyszer ha beveszem.

Neo-ferro-folgamma-t szedek kb. 26. hét óta. Arra a dokim azt mondta végig szednem kell, sőt szoptatás alatt is majd.

Nálam nem okoz székrekedést, egyéb problémát, így azt elszedegetem.

Magnéziumot csak néha szedek,eddig szerencsére nem nagyon kellett.

Néha ha eszembe jut megiszok 1 kálcium pezsgőtablettát még.


31 hkm

2011. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!