Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy álltok a keményedéssel?...

Hogy álltok a keményedéssel? Milyen sűrűn van nektek? 28 hkm

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 27 hetes vagyok, és nagyon változó mikor mennyi van. Vannak napok amikor csak 5-6ot érzek, és vannak amikor nagyon sokat, főleg este. Néha 1 óra alatt 3-4 is van. De amíg nem befolyásolja ez a méhnyak, méhszáj állapotát, nem baj, sőt, gyakorol a méhünk a szülésre.

És neked kedves kérdező, mennyi van?

2011. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem 2 napja volt egy, és ma mint ha megint lett volna. Igazából reggel mindig keményebb a pocim, de nem tudom, hogy az keményedés e vagy csak azért van, mert wc-re kell mennem.
2011. dec. 22. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a keményedést nem lehet összetéveszteni semmivel. A méhed összezsugorodik, kemény lesz, ezt érzed is. És csak másodpercekig tart, utána érzed, h puhább lesz az egész hasad. Szerintem neked még nem volt, ha lett volna, biztos lennél benne. Nekem 2. terhesség, elsőnél sokáig nem tudtam mi az. Ha meg folyamatosan keménynek érzed a pocid, az nem keményedés, mert amint írtam, az csak másodpercekig tart. Kemény leht sok állás, jövés menés, házimunka után. Sok kismama írja, h egész nap keményednek, és meg vannak ijedve, mert ez folyamatos. Nos ilyen nincs.
2011. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sziasztok!Én is 28 hetes vagyok,nincs 2 éve,hogy az elsőt szültem,így tudok mihez viszonyítani.az els terhességemnk csak a 34 hete felé kezdtem keményedéseket érezni,minél fáradtabb voltam,és ahogyan haladt az idő,annál töbszr.most,hogy a kislányomról is gondoskodni kell,máár htek óta érzem,napjában van hogy 8-10szer is.vizsgálatok szerint minden rendben,biztos vagyok benne,hogy csak a fáradtság okozza,szedek magnéziumot(ha nem felejtem el)olyankor kevesebb van.jó egészséget mindenkinek!
2011. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van, bár nem túl rendszeresen. Pl. tegnap, hogy egész nap sütöttem, estére hullámokban keményedtem. Gondolom, ma ugyanez lesz, mert az édes kalácsok hátravannak, úgyhogy a sütős nap ismétlődik. Van olyan nap, hogy semmit nem érzek.

22 hkm.

2011. dec. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a másodikat várom és hüvelygyulladásom van és ettől keményedtem de nem sokat esténként. Kaptam gyógyszert meg tanácsot hogy egész nap feküdjek vagy ha nem majd a kórházban fekhetek. Az elsővel is keményedtem de nem tudtam eddig hogy ez ekkora baj, méhszáj rendben ex3000. Mióta a gyógyszert szedem nincs keményedés, de állandóan feküdni?! hát elég necces egy 2 és fél éves mellett. De ahogy olvasom másoknak is van néha.

Bocs az offért csak ki kellett magamból írni Jó babavárást üdv: 24hkm

2011. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!