Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség alatt azért...

Akinek terhesség alatt azért görcsölt a vesélye, mert a baba nyomta, (emiatt már vesetágulatom is van) meddig tartott? Nektek tettek uteter katétert? Attól jobb lett?

Figyelt kérdés

Vasárnap mentő vitt kórházba...tegnap engedtek ki (csütörtök)De nem igazán vagyok jobban!Ugyanúgyfáj folyamatosan!De gyógyszerrel nem nagyon tömhetem magam...

Azt mondták vég szükség esetén katéter...De ha nem teszik fel ez meddig tarhtat?Mert ha több hét,akkorinkább inkább tegyék fel...Hát több hétig nem szedhetek folyamatosangyógyszert????


20 hetes kismama (devan már egykét évesem is)


2011. dec. 23. 07:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Úristen,bocs....VESÉJE!

Csakmost is folyamatosan görcsölök!

2011. dec. 23. 07:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem terhesség előtt volt vesekövem de feketeretek csepp szétzúzta, eltűnt, azután terhes lettem, többször görcsöltem, voltam uh-on kiderült kő nincs de vesetágulat mindkét oldalon van, sajna gyógyszert nem adhattak, így maradt a szenvedés, a dokim ajánlotta, hogy melegítsek fel radiátoron egy darab anyagot , törölközőt és tegyem vesetájékra, ez valamelyest csökkentette a görcsöket de csak ideig óráig,ja és szedjek magne b6-ot napi 3x2-őt három hét kínlódás után viszont elmúlt, akkor voltam 24 hetes, most a 29.-be vagyok, szerencsére nem görcsölök, néha picit érzékeny de ez már semmi az előzőekhez képest, viszont vizelési gondok lettek, elcseppen, becsorog, de ez majd szülés után jobb lesz.
2011. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát 25-én reggel visszavitt a férjem a kórházba...Megkaptam a katétert....Nagyon nehezen tudták csak felvezetni a vesééig :( de mikor végre sikerült azonnal elmúltak a görcsök...Egyetlen egy dolgot nem értek csak,miért kellett pontosan 1 hetet négykézláb görcsölnöm,hogy ezt megkkapjam :(


Boldog karácsonyt mindenkinek!

20 hkm és 2 éves kiscsaj anyuja

2011. dec. 26. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem vesetornát javasoltak. Négykézláb kell jobbra-balra és előre-hátra mozognom.
2011. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!