Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes voltam mikor ultrahang...

Zabari Adrienn kérdése:

5 hetes voltam mikor ultrahangra mentem és kiderült hogy vérömleny van a petezsák alatt. Nagyon szeretnénk ezt a picit. Ki tudja mennyi idő után szívódik fel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre így nem tudok válaszolni, csak azt említeném meg, hogy emiatt sok nőnek van vérzése úgy, hogy közben a babának nincs baja. Csak szólok, hogy készülj ilyesmire is, mert elég ijesztő egy ilyen vérzés (nekem más miatt volt, de baba megvan). Akikről olvastam, több hetet feküdtek.

Egész véletlenül nem lombik volt?

2011. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem ugyan ez volt csak 8 hetesen, és a barnázásból derült ki. Rohantunk az ügyeletre... A 12. héten teljesen felszívódott, de addig is folyamatosan csökkent. 2 hetente megnézte a dokim. Szinte végig feküdtem a 4 hetet.
2011. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Agika0086 válasza:

Szia! Nekem is az 5.héten, az eslő Uh-on vettek észre egy vérömlenyt a petezsákon. Kaptam Duphastont és 2hétig fel sem kelhettem. Majd a 2hét letelte után kontroll és addigra nekem már fel is szivódott. Én barnáztam is szinte amig fel nem szivódott, de a gyógyszert a 14. hétig szednem kellett. Ne aggódj, be kell taratni amit mond a dokid és nem lesz baj. Sok pihi és No Sterssz.

17.hetes kismama

2011. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 6hetesen vette észre a doki az első UH-n bár én nem is barnáztam, konkrétan semmi jelét nem éreztem.

Utrogestant szedtem napi kettőt- 9hetesen már nyoma sem volt- abba is hagyhattam a gyógyszert. Nekem feküdni sem kellett.

Remélem minden ok lesz veletek is!

2011. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 11. héten kezdtem el miatta vérezni. Szülésig ott volt. Az első perctől kezdve táppénz és feküdnöm kellett. Volt, hogy olyan ijesztő volt a vérzés, hogy azt hittem mindennek vége. Ömlött a friss vér, darabokkal (bocs). Én az egész terhességet végig véreztem. 39. héten született a kisfiam, normál szüléssel, már négy éves és makk egészséges:))
2011. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!