Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának? Hirtelen...

Lehet baja a babának? Hirtelen mozdultam és most fáj az oldalamnál a pocakom és a hátam.18 hét 6 napos vagyok. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! A babád odabent nagyon védett helyen van, egy rossz mozdulat, kisebb ütés, ijedtség stb. nem árt neki. Ami neked fáj, azt ő nem érzi.
2009. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy:-)Igazán nincs miért aggódnod hidd el.

Nekem tegnap a 6 éves fiam szó szerint beletenyerelt a pocimba és semmi.Na jó,szó mi szó én is megijedtem,olyannyira,hogy irtam is kérdést ide,hogy megnyugodjak,de miután éreztem a kicsit mozogni és rájöttem,hogy mennyire csúcs szuper "páncél"védi Őt odabent azért megnyugodtam.

Semmi baj nem lesz,nyugodj meg:-)

Boldog babavárást kivánok:Rita

Ja amúgy egyidősek vagyunk,én 18+4 napos km vagyok:-)Mikorra vagy kiirva?Én okt.16.-ára!!

2009. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom! :D Én holnap lépek a 19. hétbe! :)

Egyébként nem lesz bajod, nyugi!

Nekem az 5. héten, mikor még nem is tudtam, hogy baba van rettentően meghúzódott a hátam, 4 napig csak teljesen egyenes háttal tudtam ülni és még a levegővétel is fájt. Ha akkor nekem nem lett semmi bajom, akkor Neked 18 hetesen bizti nem lesz. egyébként már éreznéd szerintem, ha gond lenne!

Ja, Ti tudjátok már, hogy kisfiatok vagy lányotok lesz?

Boldog babavárást ( Ritának is :) )

2009. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jövőhét kedden megyek a 18-20. heti ultrahangra,remélem ott ki fog derülni a neme.Valahogy olyan lány gyanús nekem a dolog bár álmomban fiút állapitottak meg:-)Igazából mindegy is miután már vegyesen vannak nálunk a gyerekek.Tényleg a lényeg,hogy egészséges legyen,a többi nekem édes mindegy!!!!!!!!!!!!!!

Nálatok már tudni??És hogy vagytok,18-19 hetes kismamik???Mocorog már a babácska??

Puszi nektek:Rita

2009. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat. Eléggé meghúzhattam mert még mindig fáj. :( A pihenésen kívül mit tudok még tenni?


Voltunk 18. héten uh-n és kislány lesz! 99% megmutatta a nuniját! :)

Érzem már a 15-16. héttől hogy mozog, 17-től pedig a rúgásokat, ma is éreztem. Minden nap szoktam. Van hogy egész nap meg sem áll, van hogy néha-néha jelentkezik csak be.

Nagyon sok boldogságot!

2009. máj. 19. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Hááát,azt nem tudom,hogy ilyenkor lehet-e esetleg valami izomlazitó krémet használni?Esetleg kérdezd meg patikába gyógyszerésztől vagy a dokidtól,hogy mi az a készitmény ami segithetne és használni is lehet!!!

Pihenjél sokat,ha van rá módod,reméljük mielöbb jobb lesz:-)

Ja,és szivből gratulálok a kislányhoz:-))

Vigyázz magatokra!!!!!

Puszi:Rita

2009. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20:52-es vagyok!

A Rictofit Sport krémet lehet használni. Nem túl erős, de enyhíti a fájdalmat.

Nekem nem tudták megmondani mi lesz. Mire sorra kerültünk az uh-n, addigra elaludt a picurkám, pedig előtte elég aktív volt! Úgy aludt, hogy nem lehetett látni mi van a lába között!

Egyébként én egész jól vagyok csak elkezdtem nagyon sokat enni! :D 15+6 naposan éreztem először a mozgását, azóta már elég erősen rugdos a picikém! Olyan jó érzés, mindig beszélek hozzá és simizem!Csak mikor apa rárakja a kezét a pocimra akkor nem akar megmozdulni, pedig már nagyon várja! :)

Hát Rita, szívből gratulálok a gyerkőcökhez!

Milyen idősek?

Kata

2009. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kata!!

Fruzsina lányunk 9 éves,Noel fiúnk 7 és fél éves,van egy Benedekünk,ő 6 éves lesz szeptemberben és noémi jelenleg ő még a legkisebb 2 éves volt februárban.

Októberre várjuk az 5.babánkat:-)

Na hátha majd legközelebb kiderül milyen nemű a picurotok.Mit szeretnétek jobban?

Rita

2009. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azta! Hát szép nagy család vagytok! Tök jó még olvasni is! :) Nemnehé ennyi gyerkőccel? Mi is többet szeretnénk, eddig 3 van tervben! :):):) de majd az élet hozza! :)

Egyébként névválasztásnál a Benedek, a Noel, lány esetén a Noémi is felmerült, de végül más maradt a "kosárban" :)

Vagyis összegyüjtöttem a nekem tetszőket és a párom válaztotta ki a neki legjobban tetszőket!

Én világ életemben kisfiú párti voltam, aztán mikor elkezdtük tervezni a babát mégis inkább a kislány felé billent a mérleg. De mikor meglátok egy tünemény kisfiút, vagy egy aranyos inget akkor megint fiú. Tehát most úgy vagyunk vele, hogy teljesen mindegy! :) Első gyerek, úgyhogy végülis tök mindegy. Páromnak meg aztán végképp! :D

2009. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!