Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 2 hete érzem a babát...

Már 2 hete érzem a babát mozogni. Eddig mindig a bal oldalamnál vagy középen éreztem hogy rúg de tegnap meg egészen lent. Ez annyira nem volt kellemes. Forog? Vgy mért van ez?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hete érzem mocorogni, de nekem is néha itt, néha ott jelentkezik.Ficánkol, ő sem marad már egy helyben.:)

Néha én is "megilyedek" fura érzés, hisz már egyre erősebben rugdos.Szerintem nincs mitől tartanod, ez természetes.

Boldog Babavárást!

17 hetes km.

2010. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még biztos sok a helye és kihasználja, amíg pici a baba nehéz eldönteni, hogy a keze a lába vagy éppen a feneke amit érzel. Még mocorog össze-vissza. Azán ha befordul, akkor már könnyebb lesz azonosítani, hogy hol mi van :D csak vigyázz magadra és ne aggódj feleslegesen!
2010. febr. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!