Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon erős fájdalmat (szúrást...

Nagyon erős fájdalmat (szúrást) érzek az bal oldalamnál, létezik hogy a babától? :O

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok ma hajnalban, már a mosdóból alig bírtam visszamenni az ágyba, reggelre jobb lett de aztán megint felerősödött a fájdalom, főleg most pisilés végénél is éreztem hogy erősödött, nagyon kellemetlen, mitől lehet ez?
2009. jún. 22. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen egy pár napig mert úgy helyezkedett a kis drágám, hogy nyomta valamimet, beszélj hozzá és mond neki, hogy egy kicsit csusszanjon arrébb, nekem bevált,

Boldog babavárást,

34 hetes kismama:.

2009. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,én 20hetes vagyok.Én is ezt éreztem tegnap.Bíztam benn,hogy csak a baba nyom.Most én is megnyugodtam.Boldog babavárást mindenkinek.
2009. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!