Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a kiskönyvemben a...

Mit jelent a kiskönyvemben a 2000 a "hüvelyi vizsgálat" rublikánál? Már a legelső vizsgálatkor ezt írta be az orvosom. Nem 3-assal kellett volna kezdődnie?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a kérdés már bennem is felmerült? Mit jelent? Nekem egyébként mindig 3000 van ott...
2009. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is 2000 az elejétől kezdve. Nem mindenkinek 3000.Nézd csak:)!

[link]

2009. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig 3000. És én sem értem, hogy az mit jelent.
2009. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak azért értetlenkedem, mert többeknél olvastam hogy már ekkor is pihenésre ítéltek kismamákat. Én 30 hetes koromig dolgoztam, és nem éppen stresszmentes munkahelyen. Az orvosom egy szóval sem említett semmit, én meg mindig megnyugodva mentem haza a vizsgálatról, hogy minden rendben van. Jelent ez valamit a szülésnél? 36+2 km
2009. máj. 19. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is mindig 2000 volt az érték, az elejétől, és akkor nem mondott semmit a doki.Nem is foglalkoztam vele.De a 21. hétre 1.5 lett, és kinyíltam egy újjnyira.Na ekkor már szólt hogy vigyázzak.Azóta sokat fekszek, ép persze nem dolgozok.
2009. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az érték a méhszáj és a méhnyak állapotát jelzi. Alap esetben 3000. Ilyenkor teljesen zárt a méhszáj és 3 cm a méhnyak. Ha 2000, akkor is zárt a méhszáj de a méhnyak csak 2 cm. Amíg zárt a méhszáj, addig nincs gond. Nem hiszem, hogy ez a szülést érdemben befolyásolná, de ha igen, akkor csak lerövídítheti.
2009. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!