Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon azért kezdtem el megint...

Vajon azért kezdtem el megint barnázni, mert csökkentette a doki az Utrogestan adagot?

Figyelt kérdés
Most vagyok 6 hetes. Eddig napi3x2 szedtem, de mivel szédültem tőle csökkentette pár napja 2x1 re. De ma egy picit véreztem. Már volt egy vetélésem, az is így kezdődött, és naagyon félek.
2009. máj. 19. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 8. héttől kellett szednem végig a 12. hétig de a barnázásom nem múlt el csak pont mire felszedtem az utolsó szem Utrogestant. 2X2-vel kellett szednem.
2009. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem igen. Nekem is volt ilyen 3x2 után lecsökkentette és 2-3 nap múlva barnáztam, rögtön visszaemeltük, igaz 2x2-re mert én se bírtam a kapszulát és a hüvelytablettára váltottunk. Utána minden rendben ment, 12. hétre lassan el tudtam hagyni.
2009. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az elejétől szedtem 3+2+3/napi adagban.

A 3x2-ről 2x1-re csökkentés szerintem nagyon gyors! Nekem is volt ezzel gond, amikor elkezdték elvenni az adagot.

Menj el az orvoshoz és beszélj vele. Nálam, amikor visszaemelték az adagot és hetente 1 szemet vettek csak el, akkor rendbejött a dolog. A 14. hétre múlt el a barnázásom, akkor indult be állítólag a méhlepény.

Inkább légy óvatosabb, ezt az orvos is meg fogja érteni! Ne félj!

2009. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!