Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok, egy...

7 hetes kismama vagyok, egy hete voltam ultrahangon! Furcsának tartom, hogy a doki nem vizsgált meg, hogy van-e gyulladásom. Csak a terhességet nézte, végülis azzal minden rendbe volt. Szükséges lett volna a rákszűrés?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel volt.
2008. máj. 6. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem csináltak rákszűrést meg gyulladós vizsgálatokat,és éppen azt várom,hogy beindul-e ma a szülés vagy még vár vele néhány napot.Nem kötelező,csak sok helyen szokás.
2008. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a 12 hetes vizsgálatnál csinált rákszűrést. Elvileg mindenkinél kellene csinálni , de itt volt már olyan aki írta, hogy neki nem volt.

Üdv, 30 hetes kismami

2008. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia..én is most töltöm a 8.-hetet.és nekem sem volot..bár nekem rákszürésem januárban volt és évente kötelezö..van olyan aki csa a 28. körül kezd vizsgálni..ne aggodj..a babával minden rendben..boldog babavárást.
2008. máj. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. héten vett le rákszűrést, amikor megállapította a terhességet. 12 hetes kismama
2008. máj. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia


Ha tavaly ősszel volt rákszűrésed, akkor az elég friss adat. Nekem sem csináltak, mikor kiderült a terhesség(január eleje) mert előző év márciusából volt eredményem.


Úgy tudom, hogy évente kell csak. Ne aggódj minden rendben.


Boldog babavárást 21 hetes kismama :)

2008. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rákszűrés fiatalon 2 évente is elegendő,úgyhogy szerintem ne izgulj!
2008. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes kismami vagyok, már kétszer voltam dokinál, és legutóbb mondta, hogy legközelebb, mikor megyek, a 11. héten, akkor csinál majd rákszűrést. Nyugi!!!! Vigyázzatok magatokra!!
2008. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a nyugtató válaszokat. Nektek is jó babavárást
2008. máj. 7. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!