Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az aranyér biztos kijön akkor...

Az aranyér biztos kijön akkor is amikor a baba még bennünk van meg akkor is amikor szülünk?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
De jó, hogy ezt kérdezted...én is pont erre vagyok kíváncsi..:)
2009. máj. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos.Nekem sem terhesen sem pedig szülésnél nem jött ki.
2009. máj. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem mert olvastam itt egy párszor hogy sok mindenkinek kijött....anyukám azt mondta neki csak mikor szűlt:)hát majd kiderül,megtudjuk!
2009. máj. 20. 08:33
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem szülés közben jött ki.nagyon fájt.nem volt gátmetszésem mégis alig bírtam ülni.
2009. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem sem jött ki az aranyér, pedig egyszer azt hittem. Elmentem dokihoz, és kiderült, hogy csak a székrekedéstől fordult ki a bél fala egy picit, de köze nem volt az aranyérhez!

Nem törvényszerű, főleg, ha nem fordult még elő soha aranyér. Annak van rá nagyobb esélye, akinek már egyetlen egyszer is volt.

Mindenkinek problémamentes szülést!!:)

2009. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szüléskor jött ki először. Aztán meg is maradt, bár szerencsére nem fáj.
2009. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!