Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légszomj 20 hetesen? Lehetsége...

Légszomj 20 hetesen? Lehetséges? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki? Nem korai? Ficereg már rendesen a baba, mozdul rendesen nagyobbakat is, és néha, főleg félig ülő pózban alig kapok levegőt egy darabig, aztán megszűnik, ha megmozdulok... Tudom, hogy nyomhat vénát, de már ilyenkor is? Vérnyomásom amúgy rendben, és csak bizonyos pózokban jön ez elő. Eddig sosem éreztem még ilyet. (Ideget már nyomott, olyan volt, mintha becsípődött volna a derekam, de mivel épp ültem, és egy nagyobb pocak-mocorgás érzés után megszűnt, ezért szerintem a bébi volt.)
2011. dec. 27. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, a magne b6-tól elmúlt. Nem szedsz semmit?
2011. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, béres magnéziumot, 3x1-et, meg femibiont. Magne B6-ra érzékeny voltam sajnos, de magnéziumot valamilyen formában az elejétől szedek!
2011. dec. 27. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet légszomjad..én kb. a 18. héten éreztem ilyet először. Ha ülsz próbálj meg egyenes gerincek, mert így több helye van a tüdődnek. A méh már ilyenkor nyomja felel a szerveidet, meg persze az sem mindegy, hogy a babád hogyan fekszik. Ha nagyon kellemetlen lenne szerintem beszélj a védőnőddel vagy az orvosoddal. Én most a 28. hétben járok és néha már attól is zihálok ha sokat beszélek:D

Boldog babavárást.:)

2011. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is 18. hét körül kezdődött. Na akkor tűrök ;))
2011. dec. 27. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
21+4 hetes vagyok, ezen a héten vettem észre, hogy nehezebben kapok levegőt. Én amúgy sem voltam vékony, viszonylag nagy is a hasam, gondolom ettől lehet. Ülő munkát végzek, ha felállok, kiegyenesedek, hátra dőlök jobb. Én is aggódok, hogy mi lesz még később...
2011. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is elég nagy a hasam, a múlt héten mondta is a doki, hogy már majdnem a köldökömnél jár a méhem fundusa... Na de majdcsak kapunk levegőt később is! :))
2011. dec. 29. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!