Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen nyitott külső...

30 hetesen nyitott külső méhszáj (C1), nagyon nagy gondot jelent? Más nyitott méhszájjal kihúzta a terhesség végéig, legalább is, addig amíg nem lesz koraszülött? Tapasztalatok nyitott méhszájra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 22 hetes voltam mikor már nyitva volt a külső méhszájam! Most a 33. héten járok és szerencsére nem nyílt tovább! De azért odafigyelek, hogy ne emelgessek sokat! Amennyit tudok pihenek! Ami elég nehéz, mert második baba lesz és a lányom egy kis rosszcsont!:)

Remélem egyikünknek sem nyílik tovább idő előtt! :)

Jó babavárást!

2011. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elso babanal 21. heti vizsgalatnal mondta a dokim hogy nyilt a kulso mehszaj. 38. hetre szuletett meg a kis pocok es 3500grammal. Most a masodikat varjuk. A 15. heten mar nyitva volt a kulso mehszaj. Pihenni nagyon nem tudok, mert a nagy is meg pici, sokat kell emelgetni, de biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi gond! Te se aggodj, mert azzal igazan nem segitesz. Biztos nem lesz koraszulott. Elvezd meg a varandossagodat, azutan konnyu szulest kivanok ugy 9-10 het mulva! Jo egeszseget!
2011. dec. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindhárom gyerekemnél nyitva volt már a 18-20. héttől,nem lett semmi baj,időre születtek.
2011. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat, az az igazság, hogy nekem is sok pihenést és kimélő életmódot mondott a doki, de van egy 3,5 éves lányom aki mellett nem nagyon lehet, ráadásul már két hete itthon van mert bárányhimlős volt, ugyhogy pihenni nemcsak du 1 órát hanem délelőtt is csak januártól tudok, amikor megy ismét oviba!De így már megnyugodtam!
2011. dec. 21. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a fekvés lenne a legjobb megoldás rá, de hát gyerek mellett nem lehet, másrészt meg még van 10 heted, nem töltheted fekvéssel. Mindenesetre ne emelgess semmi nehezet, próbálj meg napközben többször leülni, és figyelj oda jobban a tisztálkodásra, higiéniára, mert nagyobb a fertőzés veszélye.
2011. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!