Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a szülés jele/jelei?

Chococa_aath kérdése:

Szerintetek a szülés jele/jelei?

Figyelt kérdés
2napja olyan puhának érzem a hasam de csak úgy a köldököm alatt..,több a folyásom kicsit be is paráztam hogy a magzatviz..,meg nyilal az hasam aljába.. szerintetek? 37-38 hetes kismama vagyok..
2011. dec. 27. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia,nekem vérzéssel kezdodott a barátnomnek meg hányingerel,hányásal.Nem a leg kellemesebb szulési indulás:)
2011. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem mondanám annak...
2011. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akk jósló?
2011. dec. 27. 22:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 23 héten indult be a szülés :(. Én se tudtam, nekem a gerincem fájt és állandóan wc-nem kellett. Drukkolok, hogy nektek minden rendben legyen és egészséges babátok legyen.
2011. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
uhh.. és mi volt?mitől indult be?
2011. dec. 29. 21:44
 6/10 anonim ***** válasza:

4-dik válaszadó vagyok.

Levált. Nem tudják mért. Már nem tudták megcsinálni a szövettant, mert már annyira bomlott. Tény, hogy volt egy hematómám a 6-20 hétig. Nem tudom mitől. Remélem nem azért mert az első alkalommal mikor mentem két doki is összenyomkodott, hogy bekékültem. Ők pl. nem láttak semmit, csak a sürgösségin a doki. Elég sokat voltam kórházban is magnéziumos infúzióra kötve.

Remélem a mostani terhességem sikerülni fog, bár itt is vérzéssel kezdődött, de úgy tűnik mostmár rendben. Január 3-án megyünk az Istenhegyi Géndiagnosztika központba vizsgálatra az új magándokim ajánlására. Nem akarunk mostmár semmit bízni a véletlenre.

2011. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia

Mi lett veletek. Jol vagytok? Remélem minden rendben. Drukkolok.

2012. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szia.. csak jósló volt 14.-én szültem meg:)) de úgy hogy egy napig 10perces fájásaim voltak itthon voltam majd csak másnap hajnalban mentem be mert akkor már 4percesek voltak..
2012. jan. 19. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló:

Gratulálok a babához!!! Vigyázz rá és magadra. Puszi nektek. Nagyon drukkoltam, hogy minden rendben legyen veletek. :)

2012. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. jan. 22. 04:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!