Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a terhességük között...

Akinek a terhességük között ég és föld volt a különbség a babák neme, hogyan alakult?

Figyelt kérdés
Csak felmérés szinten érdeklődnék,hogy akinek sok különbség volt a terhességei között a babák neme is különböző lett-e?
2011. dec. 28. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:

nálam igen. az első és a harmadik fiú, a középső kislány. a fiúknál émelyegtem, hánytam rosszul voltam pontosan 12 hétig. a végén pedig brutálisan vizesedtem. csak sósat és egészségtelent kívántam (sült krumpli, hamburger, sült hús, tepertő...brrr) salátára ránézni se bírtam, gyümölcsből csak az őszibarack meg a dinnye jöhetett szóba. Mindig is imádtam az almát de akkor nem bírtam ránézni se.

A lányommal semmi terhes panaszom nem volt, csak egészséges ételeket ettem, gyümit, salit, teljes kiőrlésű dolgokat és álom terhesség volt.Még érdekesség képpen: hízás tekintetében a 35.hétig teljesen ugyanúgy álltam mindhárom terhességnél+10 kiló (a fiúknál innentől jött még fel a sok víz )

2011. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.Nekem a kisfiamnál nem volt semmi gondom végig,álom volt az egész,most viszont kegyetlenül rosszul vagyok.Fejgörcsök,hányás,ingerlékenység minden ami jöhet....Kíváncsi vagyok,hogy alakul majd és mások mit írnak erről.
2011. dec. 28. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Első terhességem nekem is álom volt,semmi hányinger,semmi rosszullét.Kisfiú lett.

Második terhességemnél rengeteget hánytam,rosszul voltam,ájuldoztam.Kislány lett.

Ismét babát várok,szintén álom terhesség semmi gondom nincs.

Eddig kislánynak mondta a doki 2-szer is.Majd meglátjuk.:)


23 hkm.

2011. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ég és föld a különbség a két terhességem között, és két különböző nemű gyermekem van/lesz.


Lányommal: első trimeszterben émelygés, édesség kívánás, sok hízás, nagy kerek has, vizesedő lábak, sok pattanás.


Fiammal: semmi émelygés, semmi rosszullét, és nem lettem kívánós, teljesen átlagos étvágyam volt. A bőröm szép lett, a hajam dús. Hízás mértékkel, de azért itt is sok, vizesedés csak az utolós 1-2 hétben akkor ha sokat voltam talpon. Pocakom formája előrenyúló, nagyon hegyes, hátulról észre sem vehető terhesség.


Nálam bejött,hogy különböző terhesség különböző nemű babákkal,sőt! Még az is bejött, hogy a lányommal peteérés előtt 3-4 nappal voltunk együtt, a fiammal meg peteérés napján vagy előtte való napon.

A lányommal egész nyáron kalciumot ittam allergia miatt - állítólag a sok kalcium fogyasztás is lányt eredményez.


Úgyhogy nálam papírforma.

2011. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 terhességem volt és mind a három más volt. Volt végig panaszmentes és volt émelygős is ,vizesedős,toxémiás is. Mind a 3 lány.
2011. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

első terhesség: kisfiú - álomszép terhesség, végig tök jól éreztem magam viszont pokoli nehéz szülés!!!! és utána 3 hét rémálom!

most szültem: kislány - borzadály terhesség 22. hétig folyamatos hányás, nehéz légzés még az utolsó héten is, borzasztó vizesedés, és még a 35. héten szétroppant medencecsontom is, ráadásul a lányom nem akart kibújni időben és még jó nagy baba is lett... - viszont piszok gyors szülésem volt!

2011. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél soha nem voltam rosszul, végig problémamentes volt, bár a végén 37. hétre SOS császár lett belőle, kisfiam született.

Most 34 hetes kismama vagyok, az első 12 hét borzasztó volt -az előző terhességemhez képest-. Nem hánytam egyszer sem, de enni sem tudtam, mert az ennivaló gondolatától rosszul voltam. Ez elmúlt, aztán jöttek a betegségek (5-6 hétig elhúzódó felső légúti panaszok), hányás-hasmenés... Kicsi lányom lesz. :)

2011. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nagyon érdekes dolgok jöttek le nem?Hát én is kíváncsi vagyok,hogy majd,hogy alakul?Annyit mi is variáltunk,amit az egyik válaszoló is írt,hogy kisfiamnál pé-kor voltunk együtt,most utoljára pé előtt 3 nappal.De ez sem mérvadó azt mondják,de hátha bejön.Nálunk azért is lenne kicsit fontosabb a kislány mert fiú ágon úgy néz ki öröklődő veseprobléma van a családban :(

Mindenkinek jó babázást,terhességet kívánok!

Megy a + mindenkinek.

2011. dec. 29. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!