Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Normális...

Lehetek terhes? Normális válaszokat légyszi!

Figyelt kérdés
nem hatolt belém, csak egy minimálisan, de fájt nekem így nem...csak "simogatott" de nedves volt neki..
2011. dec. 28. 23:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Ha nwm volt orgazmusa, nem ment el benned, akkor nem! Nem tudom, hogy kérdezhetsz ilyeneket!
2011. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
az előváladék is tartalmazhat spermát úgyhogy igen lehetsz,bár kicsi a valószínűsége...
2011. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
tudom, h az előváladéktól is lehetek, de nem hatolt be csak egy pillanatra.. így is lehetséges?
2011. dec. 28. 23:17
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint még szűz vagy, vagy voltál? Az a rossz hírem, hogy bizony sajnos akkor is teherbe lehet esni, ha csak minimálisan hatol beléd és akkor is ha az csak előváladék volt. Persze az esélye nem akkora, mintha teljesen elélvezett volna benned. Azt is fontos végiggondolnod, hogy a ciklusod hanyadik napján történt ez az esemény. Rendszeres egyáltalán már a ciklusod? Ha igen akkor valahogy így néz ki a dolog: Ahogy a menzeszed megjön ott kezdődik egy ciklus első napja, általában egy átlagos ciklus 28napos, aminek kb a 14. napján van az új pete érése, azaz az ovuláció. Ezen a 14. és kb előtt egy meg utána egy nappal a legfogékonyabb a nő a teherbeesésre. A peteérés előtti kb 12 napban ez gyakorlatilag lehetetlen (de erre is volt már példa) És természetesen a peteéréstől a következő menzeszig bármikor lehetséges. De összegezve a ciklusod közepén a legkönnyebb teherbe esni. Lehet, hogy ezeket már mind tudod, szóval nehogy megharagudj, hogy leírtam, nem feltételezek rólad semmi rosszat, csak mégis leírtam, ha véletlen még nem tudnád ezeket, mert én sem tudtam, addig míg terhes nem lettem. Pedig akkor már 23 voltam. Szóval ezzel segíteni próbálok, hogy így ha behatárolod, hogy mikor voltatok együtt, akkor tudod az esélyeidet latolgatni. De ha tüneteket érzel( hányinger, szédülés, vagy bármi) és nem jön meg a menstruációd, azonnal vegyél a gyógyszertárban egy tesztet és beszélj a szüleiddel, egyedül ne maradj a problémáddal semmiképp! Szorítok neked!és nem kioktatás jelleggel, mert én sem szeretem azokat akik egyből leharapják a hozzád hasonló fiatalok fejét, szóval azért védekezzetek, ha nem akarsz babát,mert egy abortuszt átélni lelkileg is nagyon megrázó lehet!üdv
2011. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: még szűz vagyok..és az utolsó napja volt a menstruációmnak,egy nappal később történt ez meg.. igen rendszeres... és fogunk védekezni, de nem számítottunk semmire, nem akartunk tovább menni semmiképp, és nagyon szépen köszönöm:)
2011. dec. 28. 23:28
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
gratulalok utolso barcsak mindenki ilyen valaszokat irna ment a zold kezecske
2011. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
ja és van fehér folyásom..., igaz ez az egész csak 2-3 napja volt, de az számít valamit, hogy van?
2011. dec. 28. 23:39
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszi:) igen, én úgy vagyok vele, hogy sajnálom azokat a tiniket, akik tanácstalanok és nem tudnak kihez fordulni, és mikor vannak olyanok, akik nekiktámadnak, akkor mindig attól tartok, hogy egyszer majd nem fognak fellépni erre az oldalra és esetleg önhibájukon kívül helytelen döntést hoznak mert már nem mernek tanácsot kérni. szerintem épp elég kétségbeesettek ahhoz, hogy nem szidás kell nekik, hanem segítség.:) köszi a zöld kezecskét!
2011. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
aranyos vagy nagyon:) szóval.. a lényeg,hogy az utolsó napja volt a menstruációmnak és nem élvezett el, sőt nem is sokáig csináltuk.. leginkább az előváladéktól ijedtem meg..
2011. dec. 28. 23:44
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha közvetlen a menzeszed után történt, akkor nem valószínű, hogy terhes lehetsz.sőt sztem tuti h nem. A fehér folyás viszonylag sok mindentől lehet. Peteérés közeledtétől is, vagy lehet, hogy a tested így jelzi, h nővé alakulsz. Nekem 18 évesen volt az első aktusom és annyi furcsát éreztm utánna, a hormonok aktívabbá válnak. Ez persze nem orvosi tény, csak az én saját tapsztalatom:)
2011. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!