Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Yasminelle tablettát szedek.8...

Yasminelle tablettát szedek.8 napja fejeztem be az utolsó levelet. Ma újra kellene kezdenem a köv. Levelet, de a menstruációm még nem jött meg. Tegnap teszteltem, egyértelmű negatív. Szerintetek lehetek terhes? Volt már vkinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Tájékoztatón rajta van, hogy egy vérzés kimaradás még nem gond, ha már kétszer marad ki, akkor van gond.
2011. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó levél előtt kihagytam a 7 napos szünetet, ez mennyire befolyásolja a helyzetet? Akkor ma folytassam a tabletta szedését vagy menjek inkább dokihoz?
2011. dec. 19. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz nyugodni, menj el orvoshoz, de tájékoztató szerint 1 vérzés kimaradhat.
2011. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen nagyon befolyásolja...Én is azt hittem, hogy csak nem jön meg mert nem hagytam szünetet (nyaralni mentünk), aztán végig pecsételtem, utána sem jött meg rendesen, aztán nekem következőleg csak úgy ömlött és görcsöltem is, pedig a fogamzásgátló szedése alatt talán 1szer görcsöltem ezen kívül (előtte felkelni nem tudtam, annyira)

Úgyh megállapítottam, hogy nem ér ennyit..

Szem nem vfagy terhes, de azért ha meg akarsz nyugodni pár nap múlva csinálj még1 tesztet

2011. dec. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, csak azért vagyok ideges, mert nem először csináltam ilyet, hogy kihagytam a szünetet és soha nem jártam még így, hogy ne jöjjön meg. Mindenesetre hétvégén tesztelek még egyet és meglátjuk.
2011. dec. 21. 11:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszedtem a következö levelet, a mensim most is kimaradt, a 7 nap ma letelt. A teszt negativ lett. Holnap hìvom a dokit. Szerintetek mi lehet ez?
2012. jan. 15. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!