Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislánynévként mit szóltok a...

Norbiface kérdése:

Kislánynévként mit szóltok a Zomillához? Beleszerettem ebbe a névbe

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik...
2011. dec. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, de ne foglalkozz mással!!!!! Ha nektek tetszik, és átgondoltátok, hogy hogy lehet becézni, meg felnőtt korában meg ilyenek, akkor az legyen a neve, amit ti szeretnétek!
2011. dec. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Atroposz ***** válasza:

Zomilla


A Zomilla[ ismeretlen eredetű, valószínűleg költött név.[

Gyakorisága

Az 1990-es években szórványos név, a 2000-es években nem szerepel a 100 leggyakoribb női név között.[2][3][4]

Névnapok [szerkesztés]


július 15.[2]

július 18.[2]


Híres Zomillák

Hegyi Zomilla világbajnoki ezüstérmes kajakos


Nagyon szép egyedi név , nekem az Izobel és az Izabel tetszik.Csóválták is páran a fejüket a családban.

2011. dec. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tetszik, már csak azért is, mert a lányom születésnapján van a névnapja! :D
2011. dec. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szép név, tetszik, csak gondolj bele, hogy a kis gonosz ovis- vagy kisiskolás társai hogy fogják csúfolni. Nekem sem valami szokványos nevem van,mai napig bennem él a többiek csúfolódása, pedig már elmúltam harminc.
2011. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szegény gyerek!!!!! Kár hogy a szülők maguk szórakoztatására választanak nevet.

Az előzőnek teljesen igaza van

2011. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem gondolnám h a saját szórakozásomra találok ki a párommal nevet a gyerekünknek!Az egyik nyugdíjas ügyfelem anyukáját hívták így,és nagyon megtetszett h ilyen egyedi és szép név,de mégsem túlzás...
2011. dec. 29. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem túlzás...... HMMMMMMM

Nekem a zombi jut róla eszembe! Bocsi

2011. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik, akkor add neki nyugodtan.

Nekem mát túlságosan új keletű. Ráadásul ahol én lakom ot több kisebbségi nevezte már el így a gyerekét, valószínűleg ezért sem áll hozzám közel.

Nekünk fiunk lesz és Domonkos lesz. Sokan húzzák rá a szájukat, de engem nem érdekel. Nekünk tetszik, és ez számít :)

2011. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tetszik
2011. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!