Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a tanár nőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanár nőmbe mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és lány az egyik tanár nő nagyon megtetszett és egyre többet érzek iránta. Nem szeretném kirúgatni magam az iskolából ezért nem mondhatom el. Úgy tudom nincs senkije és nem nagyon volt amúgy 38 éves. Úgy érzem nem érti a közeledésemet sok mindent megpróbáltam és nem érti. Azt hiszi utálom ha sokáig nézek a szemébe pl ilyenek.
2011. dec. 26. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele négyszemközt, úgy egyértelműbbé teheted a dolgokat. Bár valszeg jó lenne, ha várnátok a dologgal érettségi utánig. De beszélgetni addig is lehet, aztán majd lesz, ami lesz. Menjetek el pl. sétálni vagy üljetek be valahova, és ismerkedjetek kicsit.
2011. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam elhívni ide-oda de igazán nem jár el sehova így velem sem jött el. Vittem neki vörös rózsát, bókoltam neki és SEMMI. Tegyük hozzá hogy nem vagyok a legjobb diákja mert néha rendetlenkedem órán de így legalább figyelmet fordít rám. Nagyon érzékeny nő nem tudom mi a véleménye a homoszexualitásról. Mindenhez fapofát vág és semmit nem lehet leolvasni az arcáról :S.
2011. dec. 26. 10:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó te jó ég,e-mailben vagy privátban is megbeszélheted vele,nem kell iskolában.
2011. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a tanárnőd a lányokat szereti? Szerintem semmiképp ne beszélj vele erről, ezzel kellemetlen helyzetbe hoznád, és ha valaki megtudja, és elterjeszt egy rosszindulatú pletykát erről, akkor ki is rúghatják... Vagy pl. lehet hogy nem tudná kezelni a helyzetet, amikor megmondod neki hogy szereted...Mindenképp várj amíg el nem mész a suliból és le nem érettségizel.
2011. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem gondolom nem a szexuális beállítottsága miatt szerettem bele. Jó tanácsok de minden nap látom és egyre rosszabb. Terjengenek róla rossz indulatú pletykák vagyis hallottam párat hogy lefekszik a diákokkal amiben amúgy lehet valami, bár nem tudnám róla elképzelni.
2011. dec. 26. 11:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább anyakomplexus szerintem.Jobb ha elfelejted,kicsit nagy a korkülönbség.
2011. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyanakodtam már erre de rájöttem hogy anyakomplexus nem lehet mert kívánom, vonzódom hozzá és semmi olyat nem látok benne amit egy anyában keresnék.
2011. dec. 26. 11:53
 8/11 anonim válasza:
nekem az infó tanárnőm nagyon dögös, és csak 25 éves, szinte mindig jó kedvű
2011. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hááát mondjuk ha egész suli előtt csináltad a dolgokat, mint rózsa meg ilyenek az lehet nem volt a legjobb ötlet. Egyébként akár össze is jöhet.. mm mondjuk az jó ötlet ha vársz esetleg érettségig, de legalábbis azzal hogy szó szerint tetszik neked.


Akkor már vége a sulinak, vagy összejön vagy nem, ha nem hát nem fogtok nap mint nap újra találkozni. Lol hát a pletykák, akkor még simán lehet valami, de lehet csak duma. Nálam suliban volt egy fiatal földrajz tanárnő, és a bátyám osztályában a srác folyton flörtölgetett vele. Srác 18 volt tanárnő meg 23-24? Na mind1, a végén a tanárnő elment a suliból^^ a sráccal semmi se lett.


Igaz nem biztos hogy emiatt ment el, csak annyi hogy elment. Vagy egyszerűen hagyd hogy történjenek a dolgok, ne csinálj semmit, majd alakul ahogy alakul. Meg majd érettségi után elmondod (ha addig nem).

2012. jan. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tisztának tűnik a képlet: próbálkoztál, ráadásul a rózsa elég félreérthetetlen próbálkozás, és semmi reakció.

Tehát:

- nem vonzódik a lányokhoz

- nem vonzódik hozzád

- elvei vannak, hogy tanítvánnyal ne.


Próbálj túllépni az ügyön: ez nem jött össze.

2012. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!