Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti mennyi idős...

Kismamák ti mennyi idős koráig tettétek pólyába a babát?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 18:03
1 2 3
 1/27 zkriszti3 ***** válasza:
56%
Soha nem volt pólyában, a védőnő sem javasolta. A gyermek lábai nem mozoghatnának megfelelően, nálunk ez volt az első kizáró ok.
2011. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Semeddig. Anyósom megvette, két gyönyörű huzattal együtt. Elajándékoztam. Lehet hogy ha nem anyósomtól kapjuk, akkor beleteszem. :)
2011. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
2 gyerkőcöm van,3.a pocakban. Nem pólyáztam,nekünk a babahálózsák jött be..nem macerás,meg neki is jó
2011. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
Semmeddig,hálózsákunk volt nekünk is
2011. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
Az első 3 hétben kb, de akkor sem egész nap.Jókat aludt benne.
2011. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%

Én pár hetes koráig éjszakára pólyáztam, mert nagyon fázós volt a Kicsikém, és sokkal jobban aludt benne.

(Ha jól emlékszem, olyan 4-5 hetes koráig.)

Szoptatni is nagyon kényelmesen lehet pólyával, én legalábbis nagyon szerettem.

2011. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%

1 hónapos koráig, nagyon szeretett bebugyolálva lenni.

Most várom a másodikat, őt is beleteszem, majd elválik szeretni fogja-e.

2011. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
csak a kórházban volt pólyában. vett anyum otthonra is, de nem használtuk egy percig sem.
2011. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
én se, soha
2011. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%

Az első fiamat kb 5 hónapos koráig pólyában kellett altatnom, csak úőgy volt hajlandó elaludni, pedig már alig fért bele. De azt szerette ha jól össze van bugyolálva. Nem felelt meg a hálózsák sem a plédbe bugyolálás sem. Imádta a pólyát. Hozzáteszem semmiben nem szenvedett hátrány, 5,5 hónaposan már tolatva mászott.. És nagyon korán fordult hátról hasra és vissza. Mivel csak az alváshoz kellett a pólya.

A kistesót kb 1 hónapos koráig, ő utána ugyanolyan jót aludt pólya nélkül is, így elhagytuk.

Én imádtam a pólyát. Főleg az elsőnél, ő nagyon pici baba volt, nekem könnyebb volt pólyában etetnem stb. De neki is, hisz fázós volt és szerette a zártságot maga körül.

2011. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!