Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnának nekem azok a kismamák...

Írnának nekem azok a kismamák akik nagyobb súllyal kezdték a terhességet? Mit tettetek az érdekében hogy ne hízzatok sokat?

Figyelt kérdés

pl. nem ettetek este? vagy kenyeret, tésztát hagyjam el?

hogyan ?

és nem árt ez?


köszönöm


2009. nov. 12. 07:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia hormonkezeléssel és 104 kilóval lettem terhes. Ez is nagy érvágás volt de múlthéten 111 voltam ez természetes hízás azt mondta a védőnő. Nem ez a hízás a sok hanem a 30 kiló. Amíg nem szedsz magadra annyit addig nincs gond. 24 hetes vagyok. De a tanácsokat várom én is
2009. nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

81 kilóval kezdtem, félidőig semmit nem híztam, aztán hetente egy kilót a 30. hétig. Épp most beszéltük meg a dokimmal, hogy heti egy gyümölcsnapot beiktethatok, mert ez így most sok. Nem a 10 kiló a sok, hanem, hogy ilyen gyorsan jött fel. Én most több gyümölcsöt és nyers zöldséget eszem, semmi édesség, napi max. 2 szelet kenyér, csak csirke és hal. Reméljük beválik, mert ezt a súlyt már szeretném tartani a végéig.

Te hol tartasz súlyban, és hány hetes vagy?

2009. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

100 kg-mal kezdtem, most 118 vagyok, 30 hetes.

Az előző terhességem alatt 35 kg-ot híztam összesen.


Nem árt/ana/ elhagyni a cukrot, a fehér kenyeret és a fehér lisztből készült termékeket.

A cukorbeteg kismamák étrendjét is lehet alkalmazni, nekem azt mondták, csak nem tartottam be :P


Teljesen egészséges voltam és vagyok is, a baba is. Nem vagyok cukros, nem magas a vérnyomásom, a véreredményeim tökéletesek, simán szültem, tehát szerencsés vagyok, hogy nem okozott semmi gondot a túlsúly.

De azért nem árt vigyázni, mert komoly baj lehet.

2009. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a cukorbetegek diétája? Tudsz nekünk linket bemásolni? Engem érdekelne például nagyon!
2009. nov. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. majd szülés után leadom.
2009. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 79,5 kg-mal kezdtem a terhességet.Az első időben a kisfiam megoldotta a kérdést,nem bírtam enni,a 18. hétig hánytam.Csak a gyümölcsöt kívántam,azt ettem minden mennyiségben.Most 36 hetes vagyok,86,5 kg.Pedig eszek minden nap fehér kenyeret,édességet,csak mindent mértékkel.
2009. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én plusz 20 kilóval kezdtem a terhességet, most a 23.hétig 4 kilót szedtem fel.Én mindent megeszek, csak kevesebbet, inkább többször, naponta 5X-6X.Annyit próbálok betartani, hogy lefekvés előtt 4 órával már nem eszek, és az utolsó kajálásom az nem szénhidrát(kenyér, gyümölcs meg hasonló), hanem fehérje.
2009. nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A 100 fölötti vagyok :)

Egy nyomtatott füzetecskében olvastam minta-étrendeket, de csak kölcsön volt nálam, sajnos a címét sem tudom. A neten keresgéltem, de konkrét étrendet nem találtam csak tanácsokat. Keress rá a google-ban, ilyesmiket találni:


[link]


[link]


[link]

[link]


Itt egy mintaétrendes: [link]

2009. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia köszönöm szépen rákeresek
2009. nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert!

Én sajnos imádom az édességet, nem tudok/akarok lemondani róluk, az édesítőszereket viszont nem bírom, Steviára nincs pénzem. Így hízok :(

2009. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!