Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben vagy Nyíregyházán...

Debrecenben vagy Nyíregyházán vettetek át mostanában Felicitas csomagot? Mi volt benne?

Figyelt kérdés
Mert itt amiket olvastam eléggé eltérő ahhoz képest, hogy elvileg egységes lenne.
2009. okt. 1. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben úgy 2 hónapja vettem át a várandós csomagot: 1 Mam cumi, 4 filter Mecsek tea, Nivea intim lemosó, Nivea férfi spray (apura is gondoltak), Johnsons popsi kenőcs, Pempers pelus, Avent pohárka és rengeteg szórólap. Ezt emlékezetből írtam, szóval lehet valami kimaradt.
2009. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol lehet kapni a kupont? Hány hónapos kortól lehet átvenni?
2009. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Egyébként a védőnőnél tett első látogatáskor kapod meg a várandós mamák tanácsadóját és abban lehet kitölteni egy 'lapot' és a könyvben megadott helyeken beváltani a csomagra az utolsó trimeszterben.

2009. okt. 2. 02:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy 18 hetes korban vettem át, a kutya sem kérdezte mennyi idős vagyok. ( de azért jól kitoltam a pocakomat, hogy jobban látszódjon)

Első voltam

2009. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, én már 26 hetes vagyok, de semmi kupont, meg csomagot nem kaptam a védőnőtől!
2009. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!