Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhességi tünet, ha az...

Lehet terhességi tünet, ha az alhasamon jobban látszanak az erek, mint általában? A dokim szerint a méhem puha. Lehet esetleg attól, hogy vérbőség van terhesség miatt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hs terhes vagy, akkor az is lehet terhességi tünet, ha viszket a bal füled. ha meg nem vagy terhes, akkor egyik tünetedet sem a terhességed okozza.


Késik már? Teszteltél? A puha méh jó jel, de bizonyítéknak nem elég.

2010. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még nem tudom, kedden voltam dokinál, aznap még negatív volt a teszt, a méh meg puha, vérzés még sehol.
2010. márc. 4. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor várni kell. ha vezettél volna hőgörbét, most tudhatnánk, hogy volt-e tüszőrepedés, és hogy mikor, mert tüszőrepi után 12-16 nappal mindig megjön a vérzés, ha nincs baba.
2010. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
létezik, hogy 35.napon volt peteérésem? clostyt szedtem ebben a ciklusban
2010. márc. 4. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármi létezik. De miből gondolod épp a 35. napot? és most hanyadikon jársz?
2010. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!