Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Szerintetek megihatu...

Kismamák! Szerintetek megihatunk egy pohár pezsgőt kivételesen ma este?

Figyelt kérdés
32hetes vagyok. eddig nem ittam a terhességem alatt egy kortyot sem, de csábit egy pohár jéghideg száraz pezsgő. belefér?
2011. dec. 31. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Egészségedre! Persze hogy belefér,nem az asztal alá iszod magad! :)


BUÉK

2011. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Én egy-két kortyot fogok inni, borzasztóan kívánom... Szerintem ennyi még belefér. BÚÉK!!!
2011. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Én ugyan nem vagyok kismama, de nem innék egy cseppet sem. De ez csak az én meglátásom. Amúgy léteznek már alkoholmentes pezsgők is, bár nem tudom milyen lehet.
2011. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Egészségedre! És Boldog Újévet!
2011. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Bármikor megihatsz - egyszer! - mert ugyan pár agysejtet megöl majd a babádban, de remélhetőleg kibírja.
2011. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

borzasztóan elkeserítőek vagytok. koszos helyen, drogos kismamákból bújnak elő gyerekek, függőséggel születve, esetleg hiv vírust örökölve, mitöbb, éhezve, vagy esetleg a kukában is végzik. a mai civilizált kismamák rendszeres vizsgálatokra járnak, magzatvédő vitamint szednek, nem emelnek, megóvják magukat minden rossztól, és azt merészelitek írni szegénynek, hogy egy pohár pezsgő ártani fog? hol éltek?!


kedves kérdező!! hidd el, ha felszállsz egy tömött retek bkv metróra, többet ártasz a babának, mint egy pohár pezsgővel!


úgyhogy minden lelkiismeretfurdalás nélkül bátran idd meg azt a kis pohár pezsgődet! boldog további babavárást, és örömökkel teli kisbabás 2012-t kívánok neked és a családodnak :) és a többi kismamának is!

2011. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre!
2011. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Persze... ha alkoholmentes. Akár két pohárral is!
2011. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
22:21 vagyok, miért lettem lepontozva? van fogalmatok a biológiáról, az alkohol élettani hatásáról? van fogalmatok róla, hogy mennyi alkohol van egy kis pohár pezsőben? jézus mária!!! ha valaki elmagyarázza nekem, hogy miért ÁRT vele, akkor megcsokolom a földet!
2011. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hm, en mar nem is emlekszem, hogy szilveszterkor ittam-e pezsgot terhesen, de abban biztos vagyok, hogy mar babat vartam, amikor az eskuvonk volt es akkor koccintottam pezsgovel, ittam is belole.

Szoval en a helyedben meginnam, nyilvan nem vagy massziv alkoholista es nem errol szol a terhesseged. Ennyi meg szerintem nem artana.

2011. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!