Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első babádnál magzatvíz...

Ha az első babádnál magzatvíz elfolyással indult a szülésed, a másodiknál hogy alakult?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlhordtam, és császár lett a vége.
2012. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másodiknál nem folyt el a víz, hanem hétfő este jöttek a fájások, szerdán délután meg kikapták császárral. De közel sem voltak annyira erős fájások, mint az elsőnél. Az első is császár lett, persze.
2012. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsonel ugy volt, hogy pont 39 hetesen fajas nelkul elfolyt a viz, teljesen zart volt a mehszaj, nulla mehtevekenyseg. 3 oraval kesobb 3 perces fajasok, bo ket ora vajudas szinte osszefuggo fajasokkal es kesz. Terhesseg alatt kb sohasem kemenyedett a hasam.


Masodik baba: egesz terhesseg alatt eros haskemenyedes, mehszaj megrovidult es nyilni kezdett 28 hetesen, loadagnyi magnezium a 38. het betolteseig. Az elhagyas utan egybol ismet eros kemenyedesek, 3 nappal kesobb vizsgalatnal kiderult, hogy 1333-as a mehszaj, doki szulest akart inditani, de en idot kertem, hatha indul magatol.

Nah, nem indult semmi, sot, meg a kemenyedesek is elmaradtak, ugyhogy 3 nappal kesobb korhazban inditottak: burokrepesztes, nagy adag oxitocin, masfel ora osszefuggo, de szinte rendszertelen vajudas az oxi miatt, majd szinte kirobbant a gyerek, az elso tolofajast sem tudtam visszatartani, mire a doki befutott mar kint volt a fiam feje. Hat ennyi. Nem volt epp egyforma a ketto, egyaltalan nem, az elso sokkal termeszetesebb volt es szebb emlek.

2012. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsőnél magzatvízelfolyás, nuku fájás, oxitocinnal indították be, 12 óra "vajúdás" után. 2-nál rögtön fájások, fél óránként tágultam, gyorsan megérkezett....:)
2012. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes,nekem mindkét szülésemnél ugyanúgy kezdődött.Álmomban éreztem egy kis pattanást,elkezdett folyni a magzatvíz.Elsőnél 4 óra nem olyan kemény vajúdás után megszületett a babucink,másodiknál jóval intenzívebb fájásoknál 2 óra múlva már a kezemben tartottam a picurit.Kíváncsi leszek most a 3.-nál hogy lesz?:)
2012. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!