Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a derekam, beülhete...

Nagyon fáj a derekam, beülhetek egy kád langyos vízbe ha nem tudom milyen állapotban van a méhszájam az utolsó vizsgálat óta (37+5)?

Figyelt kérdés

Legutóbb 36 hetesen voltam dokinál, egy ujjnyira van nyitva a méhszájam,azt hiszem 1100 értékű.

Azóta eltelt majdnem 2 hét, de csak CTG volt,vizsgálat nem.


Borzasztóan fáj a derekam,nagyon-nayon jól esne egy kád langyos víz.


2012. jan. 1. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet de aszülés kezdetét is jelzi lehet a medencét szélessége változik lassan és ezéret nyilallehet pár nap van már hátra vagy óra
2012. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemnyilall, tompán és erősen fáj, szinte egy ponton a derakam/csípőm a gerincoszlopomnál.
2012. jan. 1. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy beülhetsz-e, de nekem erre az érzésre segít a langyos vizes borogatás! :) Hátha! :)


21 hkm

2012. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 chococa_aath ***** válasza:
sztem ne ha nem akarsz megszülni..
2012. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Beültem.

Nem szültem meg (sajnos).

2012. jan. 2. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!